Przedszkole dla szczeniąt

Data rozpoczęcia: 2024-07-06 10:30
Data zakończenia: ???
Trener: Kaja Zawacka
Telefon: 605157747
Email: kaja.zawacka@wesolalapka.pl
Miejscowość: 60-185 Skórzewo
Adres: Księżycowa 15

Przeczytaj pełen opis kursu

Kurs „Przedszkole dla szczeniąt” jest przeznaczony dla piesków, które ukończyły 8 tydzień, a nie ukończyły 4 miesiąca życia, w dniu zapisu na kurs.

Właściwa socjalizacja to solidny fundament do wychowania psa zrównoważonego. Jeśli odpowiednio, planowo i rozsądnie przeprowadzimy socjalizację szczeniaka, pomożemy mu oswoić się z tym wszystkim z czym będzie się spotykał w dorosłym życiu, to możemy uniknąć problemów z zachowaniem psa w przyszłości.

Przedszkole dla szczeniąt składa się z 6 spotkań, każde trwa 1 godzinę.

Zajęcia odbywają się na terenie bezpiecznej, ogrodzonej działki (850 m2) w Skórzewie pod Poznaniem, gdzie nie mają wstępu żadne obce psy, a te biorące udział w zajęciach są zdrowe i otoczone opieką lekarzy weterynarii.

Pierwsze spotkanie organizacyjno- teoretyczne poświęcone jest na omówienie najważniejszych spraw związanych z przybyciem szczeniaka do nowego domu. Udzielamy opiekunom informacji dotyczących wychowania psa, nauki czystości, zasad domowych, bezpiecznych zabawek, odpowiedniej obroży i smyczy. Odpowiadamy na pytania i omawiamy przebieg kursu.

Cztery spotkania poświęcone są między innymi: na naukę chodzenia na luźnej smyczy, wracania na przywołanie, tolerowania przez psa dotyku, przyzwyczajania do zabiegów pielęgnacyjnych, zachowania spokoju oraz prawidłowej zabawy z przewodnikiem.

 Na ostatnich zajęciach udajemy się na spacer np. do parku w centrum Poznania, gdzie będziemy mogli przetestować nabytą wiedzę i umiejętności w warunkach dużych rozproszeń. Ponadto szczeniaki będą mogły zapoznać i oswoić się z takimi sytuacjami jak ruch uliczny (samochody, tramwaje, rowerzyści, hulajnogi, itd.), dzieci bawiące się na placu zabaw, towarzystwo innych psów i ludzi oraz nietypowymi miejscami np. tunele, mostki, schody itp.

Grupa składa się z maksymalnie 6 psów, co daje możliwość indywidualnego podejścia.*

Cena kursu to 600zł.

W cenie jest również dostęp do skryptów, które zawierają cenną wiedzę dotyczącą wychowania i szkolenia psa.

 

Więcej informacji o kursie znajdziecie tutaj

O trenerce prowadzącej zajęcia możecie przeczytać tutaj

* Kurs może się rozpocząć, gdy będą zapisane co najmniej trzy pieski.

 Formularz zgłoszeniowy