RÓWNAJ! Skuteczna nauka chodzenia na luźnej smyczy

RÓWNAJ! Skuteczna nauka chodzenia na luźnej smyczy

Czy Twój pies ciągnie na smyczy i spacery wcale nie są przyjemne, bo czujesz się jakbyś stale przeciągał z nim linę? A może zdarza się, że Twój pies szarpie znienacka, gdy zauważa coś interesującego i żadne komendy nie działają? Jeśli masz dosyć ciągnięcia psa na smyczy - ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Podczas kursu poznasz i przećwiczysz szereg technik, które skutecznie uczą psa chodzenia na luźnej smyczy. Nie zależy nam na tym, aby pies szedł przez cały czas przyklejony do Twojej nogi jak na zawodach, ale aby Ciebie nie wyprzedzał i nie ciągnął. Dzięki temu Wasze spacery staną się przyjemnością.

Kurs składa się z czterech lekcji. Każda lekcja jest zaplanowana tak, aby doskonalić Twoje umiejętności chodzenia z psem bez napinania smyczy.

W kolejnych czterech spotkaniach z psem nauczysz się odpowiedniej komunikacji z Twoim pupilem, pracy smyczą, skutecznych technik opisanych w książce Jacka Gałuszki: “Aria, równaj”. 

Twój trener nauczy Cię jak podczas codziennych spacerów możesz doskonalić chodzenie na smyczy i jak zrobić z tego świetną zabawę dla Ciebie i Twojego psa.

 

Powrót do listy