Program PNP

Program PNP

Program PNP jest przeznaczony dla psów, które mają za sobą przynajmniej trzy miesiące szkolenia, a nadal:


 

  • ciągną na smyczy
  • Nie wracają na przywołanie
  • Rzucają się na inne psy.


 

Ideą programu jest POKAZANIE, w jaki sposób szybko i humanitarnie można nauczyć psa chodzenia na luźnej smyczy, przywołania i tolerowania innych psów.


 

Dlatego będziemy NAGRYWAĆ przebieg treningu i UDOSTĘPNIAĆ w formie video na Facebooku, Instagramie, YouTube. Te filmy będą skrócone, natomiast pełne nagranie będzie można obejrzeć w Klubie Przyjaciół Psów.


 

Jak możesz skorzystać z programu?


 

  • Jeśli Twój pies ma za sobą miesiące szkolenia, a nadal widzisz, że nie zwraca na Ciebie uwagi i wcześniejsze metody nie działają tak, jak tego oczekujesz
  • Jeśli wypełnisz ankietę aplikacyjną, opisując krótko problemy psa, oraz metody dotychczasowego szkolenia. Pamiętaj, że dane, jakie wpiszesz do ankiety, nie będą udostępniane nikomu z zewnątrz.
  • Jeśli zostaniesz zakwalifikowany do programu przez Jacka Gałuszkę.


 

NIE będziesz płacić za sesje treningowe z Jackiem Gałuszką. Jednak warunkiem uczestnictwa w treningach będzie jednorazowa wpłata dotacji 300 zł na wskazaną przez Jacka fundację zajmującą się adopcją psów.  Dane konkretnej fundacji otrzymasz po zakwalifikowaniu się do programu PNP. Musisz też wyrazić zgodę na opublikowanie swojego wizerunku w filmie.


 

Poprosimy Cię o krótką wypowiedź i pokazanie jak sobie radzisz z psem. Potem rozpoczniemy trening i na koniec również poprosimy Cię o podzielenie się Twoimi wrażeniami i oceną zarówno efektów treningu jak i stosowanych w treningu narzędzi i pomocy szkoleniowych.


 

Jeśli chcesz dołączysz do programu - kliknij i wypełnij ankietę:

 


 

Powrót do listy