DO MNIE! Skuteczna nauka przywołania

DO MNIE! Skuteczna nauka przywołania

Kurs jest przeznaczony dla wszystkich właścicieli psów, którzy chcą popracować nad przywołaniem psa, dzięki czemu będzie on wracać na komendę. 

 

Czy Twój pies nie zawsze wraca, gdy go wołasz? A może podbiega do Ciebie i gdy  tylko chcesz zapiąć smycz - odskakuje, zapraszając Cię do zabawy w berka. Masz dosyć wołania psa, który nie wraca, a Ty czujesz poirytowanie i podejrzewasz, że pies robi to złośliwie.

Czasami zdarzają się sytuacje niebezpieczne, gdy musisz koniecznie odwołać psa, a on ma inne zdanie na ten temat. Dlatego chodzisz z psem na krótkie spacery tylko na smyczy i widzisz jak on się męczy, a Ty razem z nim. Masz wrażenie, że właśnie przeczytałeś o tym, jak zachowuje się Twój pies podczas spacerów?

 

Teraz możesz to zmienić i nauczyć się jak skutecznie przywoływać Twojego psa, by wracał, gdy wydajesz komendę “do mnie”.

 

Kurs składa się z czterech spotkań. Każde trwa mniej więcej godzinę. Podczas tych lekcji poznasz i przećwiczysz sprawdzone metody przywoływania psa oraz nauczysz się stosować je w codziennym życiu.

Twój pies będzie reagować na komendę “do mnie” na spacerze, który stanie się odtąd przyjemny i relaksujący. 

 

Powrót do listy