Pies, Twój Przyjaciel dla psów powyżej 4 mies. życia

Data rozpoczęcia: 2024-05-25 13:30
Data zakończenia: 2024-07-27
Trener: Krzysztof Tomczak
Telefon: 600808281
Email: krzysztof.tomczak@wesolalapka.pl
Miejscowość: 58-300 Wałbrzych
Adres: Dąbrowiecka 1
Dzielnica: Gaj

Przeczytaj pełen opis kursu

         

         „Pies, Twój Przyjaciel” jest to kurs przeznaczony dla psów które ukończyły 4 miesiąc życia jednocześnie bez określenia górnego limitu wiekowego, ponieważ na naukę nigdy nie jest za późno, potrzebne jest tylko dopasowanie metod, cierpliwości, konsekwencji  i odpowiedniej ilości czasu oraz tempa w nauczaniu.

Jest to kurs przeznaczony dla opiekunów z psiakami, które:

  •  wykazują uogólnione nieposłuszeństwo,
  •  mają problemy ze skupieniem uwagi na opiekunie są ciągle rozkojarzone,
  •  ciągną na smyczy jak „parowóz” w którą stronę chcą,
  •  nie reagują na przywołanie „bo środowisko jest ciekawsze” niż własny opiekun,
  •  nie potrafią usiedzieć na „miejscu” bo wszystko jest ciekawe i intrygujące,

Jeśli zauważasz takie lub podobne problemy u swojego psiaka to jesteś na właściwej drodze do zapisania się na kurs „Pies Twój Przyjaciel” w skrócie PTP.

 

         Na kursie tym dowiesz się jak zostać prawdziwym Przewodnikiem dla swojego psiaka oraz jak nawiązać z nim prawidłową relację i komunikację. Dowiesz się również jak należy go wychowywać, szkolić i bawić się z nim aby ten czas był dla Was obojga szczęśliwym spełnieniem i zaspokojeniem potrzeb psa. Na zajęciach otrzymasz skrypt, w którym znajdziesz wiele ciekawych wskazówek oraz szczegółowe opisy ćwiczeń. Skrypt ten posłuży Ci do powtórek i zadań domowych, które wszyscy kursanci będą wykonywali pomiędzy kolejnymi zajęciami. Masz wówczas możliwość samodzielnego przećwiczenia opanowanego materiału szkoleniowego samodzielnie w wybranych przez Ciebie miejscach pamiętając o stopniowaniu rozproszeń. Otrzymasz również kliker z którym będziemy pracować na zajęciach,  pomoże Ci on na szybszą i czytelną komunikację ze swoim pupilem.

Oferowany kurs PTP jest pełną i najkorzystniejszą wersją kursu (L). Wersja ta składa się z 10 lekcji trwających 60 minut organizowanych co tydzień w soboty oraz z dodatkowych 3 spotkań indywidualnych z Trenerem do wykorzystania w czasie kursu lub do 3 miesięcy po jego zakończeniu. Pierwsze zajęcia szkoleniowe z teorii odbywają się bez psów, chyba że Trener zarządzi inaczej. 

 

Na wszystkich naszych kursach przestrzegamy zasad bezpieczeństwa:

  • Wszystkie psy są zdrowe i objęte opieką weterynaryjną. Obowiązuje przedstawienie zaświadczenia od lekarza weterynarii o stanie zdrowia psa i dopuszczeniu go do szkolenia.
  • Podczas zajęć psy są asekurowane smyczą i kontaktują się ze sobą tylko na wyraźne polecenie i pod czujnym okiem Trenera.
  • Psy agresywne w kierunku ludzi i psów kierujemy na zajęcia indywidualne lub terapię behawioralną (Warsztaty Naprawcze). Alternatywą dla tego typu i innych zachowań jest również uczestnictwo na kursie wyjazdowym “Super Pies” odbywający się w Sulejowie.

        Zajęcia odbywają się na ogrodzonym terenie przy ul. Dąbrowieckiej 1, dzielnica Gaj w Wałbrzychu. Przeprowadzane są w małych kameralnych grupach, aby każdy z uczestników czuł się komfortowo i miał poświęconą odpowiednią ilość czasu ze strony Trenera. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zapisów. Jeśli limit zapisów zostanie wyczerpany, osoby chętne do zapisów znajdą się na liście rezerwowej i będą miały pierwszeństwo w zapisie na kolejną edycję kursu. W szczególnych wyjątkach mogą wziąć udział w aktualnej edycji kursu jeśli któryś z jej uczestników zrezygnuje.

         Każdy uczestnik zapisujący się na kurs otrzymuje wiadomość e-mail potwierdzającą rejestrację i zapisanie na wybrany przez siebie kurs oraz inne dodatkowe informacje.
Opłata za kurs powinna być uiszczona najpóźniej w dniu rozpoczęcia zajęć.

Zajęcia w Wałbrzychu prowadzi: Krzysztof Tomczak Trener Wesołej Łapki - Trenerzy i Behawioryści.

O trenerze prowadzącym zajęcia możesz przeczytać tutaj: https://kursy.wesolalapka.pl/news/krzysztof-tomczak

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

Kontakt:

Tel. 600 808 281

e-mail:  krzysztof.tomczak@wesolalapka.plFormularz zgłoszeniowy