Zajęcia sportowo - rekreacyjne

Data rozpoczęcia: 2023-01-28 11:00
Data zakończenia: ???
Trener: Kaja Zawacka
Telefon: 605157747
Email: kaja.zawacka@wesolalapka.pl
Miejscowość: 60-185 Skórzewo
Adres: Księżycowa 5

Przeczytaj pełen opis kursu

Spotkanie socjalizacyjne dla szczeniąt „Harce na działce”.

Serdecznie zapraszam wszystkie szczeniaki, które są po drugim szczepieniu, a nie ukończyły jeszcze 5 miesiąca życia na bezpłatne 

spotkanie socjalizacyjne „Harce na działce”.

Spotkanie odbędzie się w Skórzewie przy ul. Księżycowej 5 w najbliższą sobotę o godzinie 11:00 i potrwa ok. 45min.

Szczeniaki będą miały możliwość pobiegać i pobawić się z innymi szczeniakami na ogrodzonej, bezpiecznej działce o powierzchni ponad 850 m². Na terenie działki znajdują się różne przeszkody (tunele, namiot, zabawki itd.) dla psiaków w celu urozmaicenia zabawy i bogatszej socjalizacji. 
Zapraszam całe rodziny, dzieci również są mile widziane.

Spotkanie ma na celu socjalizację szczeniąt, danie im możliwości zapoznania się z innymi przedstawicielami gatunku. Dzięki wspólnej zabawie szczeniaki zwiększają zdolność reagowania na bodźce, zabawa pozwala również ćwiczyć zachowania agonistyczne bez konsekwencji. Nabierają kompetencji społecznych, uczą się jak unikać konfliktów, a w razie potrzeby jak taki konflikt przerwać. No i oczywiście świetnie się bawią oraz rozwijają koordynację ruchową.
Opiekunowie mają okazję spotkać się w towarzystwie ludzi, którzy również są miłośnikami psów, a przy okazji obserwować zachowania psiaków i uczyć się psiej mowy ciała.

Poniżej regulamin spotkania. Pojawienie się na spotkaniu oznacza automatyczną akceptację zasad opisanych w regulaminie.

Regulamin spotkania socjalizacyjnego:

1. W spotkaniu mogą wziąć udział szczeniaki, które są po drugim szczepieniu, a nie ukończyły jeszcze 5 miesiąca życia. 
2. Spotkanie socjalizacyjne jest to forma spotkania integracyjno-towarzyskiego, nie szkoleniowego.
3. W spotkaniu mogą wziąć udział psy, które są zdrowe, odrobaczone, zabezpieczone przed pasożytami zewnętrznymi i wewnętrznymi oraz okażą aktualną książeczkę zdrowia wraz z wykazem aktualnych szczepień.
4. Uczestnik jest zobowiązany stosować się do zaleceń organizatora w celu zapewnienia komfortowej zabawy wszystkich zgromadzonych szczeniąt.
5. Uczestnik jest zobowiązany zapewnić swojemu psu pojemnik (miskę) i wodę do picia.
6. Uczestnik jest zobowiązany do powstrzymania się od karmienia piesków.
7. Uczestnik jest zobowiązany do sprzątania po swoim psie.
8. Organizator nie odpowiada za ewentualne szkody wyrządzone przez psa lub uszczerbek na zdrowiu samego psa /odpowiedzialność cywilna z tytułu posiadania zwierzęcia - Zgodnie z art. 431 § 1 Kodeksu Cywilnego.
9. Uczestnik oświadcza, że wyraża zgodę na utrwalanie swojego wizerunku podczas spotkania, oraz wyraża zgodę na publikowanie zdjęć i filmów w mediach społecznościowych w celu promocji działalności oraz na stronach “WESOŁA ŁAPKA - SZKOŁA PRZYJACIÓŁ PSÓW” oraz Organizatora.
10. Uczestnik, który nie stosuje się do postanowień regulaminu oraz który nie stosuje się do poleceń Organizatora będzie zmuszony opuścić teren spotkania.

11. Organizator ma prawo odmówić udziału w spotkaniu psu, który znacząco odbiega wagowo od pozostałych psów w celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkich zgromadzonych szczeniąt.
12. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany lub odwołania spotkania w dniu, w którym ma się odbyć, z przyczyn losowych niezależnych od Organizatora lub jeśli w danym terminie zgłosi się niewystarczająca liczba Uczestników, by spotkanie mogło się odbyć.
13. Robienie zdjęć oraz kręcenie filmów przez Uczestników jest zabronione. Tylko Organizator jest uprawniony do robienia zdjęć i filmów. Zdjęcia ze spotkania zostaną udostępnione przez Organizatora na FB Wesołej Łapki.

Zajęcia poprowadzi Kaja Zawacka
Behawiorysta-praktyk, zoopsycholog. Trener Wesołej Łapki w PoznaniuFormularz zgłoszeniowy