Równaj! Skuteczna nauka chodzenia na luźnej smyczy

Data rozpoczęcia: 2022-10-26 17:00
Data zakończenia: ???
Trener: Kaja Zawacka
Telefon: 605157747
Email: kaja.zawacka@wesolalapka.pl
Miejscowość: 60-185 Skórzewo
Adres: Księżycowa 5

Przeczytaj pełen opis kursu

Czy Twój pies ciągnie na smyczy i spacery wcale nie są przyjemne, bo czujesz się jakbyś stale przeciągał z nim linę? A może zdarza się, że Twój pies szarpie znienacka, gdy zauważa coś interesującego i żadne komendy nie działają? Jeśli masz dosyć ciągnięcia psa na smyczy - ten kurs jest właśnie dla Ciebie! 

Podczas kursu poznasz i przećwiczysz szereg technik, które skutecznie uczą psa chodzenia na luźnej smyczy. Nie zależy nam na tym, aby pies szedł przez cały czas przyklejony do Twojej nogi jak na zawodach, ale aby Ciebie nie wyprzedzał i nie ciągnął. Dzięki temu Wasze spacery staną się przyjemnością.

Kurs składa się z pięciu lekcji. Pierwsza lekcja odbywa się bez psów. Podczas tego spotkania poznasz założenia kursu, dowiesz się jakie pomoce szkoleniowe będą Ci potrzebne i jakimi metodami będziemy pracować.

W kolejnych czterech spotkaniach z psem nauczysz się odpowiedniej komunikacji z Twoim pupilem, pracy smyczą, skutecznych technik opisanych w książce Jacka Gałuszki: “Aria, równaj”.

Twój trener nauczy Cię jak podczas codziennych spacerów możesz doskonalić chodzenie na smyczy i jak zrobić z tego świetną zabawę dla Ciebie i Twojego psa.


Cena kursu to 600zł za 5 spotkań. 

Kurs „Równaj! Skuteczna nauka chodzenia na luźnej smyczy” przeznaczony jest dla psów powyżej 8 miesiąca życia.

Każde zajęcia trwają 60 min i odbywają się raz w tygodniu na ogrodzonym terenie, o powierzchni ponad 850 m² w Skórzewie pod Poznaniem (niedaleko lotniska).

Grupa składa się z maksymalnie 4 psów, co daje możliwość indywidualnego podejścia.*

Zajęcia prowadzi Kaja Zawacka - Trener i Behawiorysta Wesołej Łapki w Poznaniu.

O trenerce prowadzącej zajęcia możecie przeczytać tutaj

* Kurs może się rozpocząć, gdy będą zapisane co najmniej trzy pieski


UWAGA! Kurs jest skierowany wyłącznie dla psów niewykazujących agresji w stosunku do ludzi i innych psów. Jeśli Twój pies zachowuje się agresywnie, zapraszam na konsultacje indywidualne lub na kurs „Super Pies”.


 Formularz zgłoszeniowy