Warsztaty Naprawcze

Data rozpoczęcia: 2022-08-21 16:00
Data zakończenia: ???
Trener: Grzegorz Szopa
Telefon: 507407060
Email: grzegorz.szopa@wesolalapka.pl
Miejscowość: 05-462 Wiązowna
Adres: Kwiatowa 13a

Przeczytaj pełen opis kursu

Warsztaty Naprawcze

Jeśli Twój pies nie lubi innych psów  zachowuje się agresywnie a spacer z nim przypomina walkę o przetrwanie, to czytaj dalej.

 Warsztaty naprawcze przeznaczone są dla psów sprawiających kłopoty. Wiele razy trafiają do mnie psy, które zostały usunięte z innych zajęć, bo nie zachowywały się grzecznie. 

Właśnie z myślą o takich psach i ich opiekunach powstały warsztaty naprawcze . Jako zawodowy behawiorysta oraz trener Wesołej Łapki wiem, co trzeba zrobić, by ułatwić psom wzajemną komunikację, dzięki czemu zamiast się rzucać i szczekać na inne psy mogą spokojnie obok siebie spacerować i cieszyć się życiem zamiast atakować inne psy.

Warsztaty naprawcze pozwolą Tobie i Twojemu psu pogłębić zaufanie i wzajemną więź, dzięki czemu będziesz wiedzieć jakie sygnały wysyła Twój pies, jak możesz wcześnie na nie reagować, jak wspierać i jak pomagać Twojemu psu .

A więc jeśli Twój pies:

  • szczeka i rzuca się w kierunku innych psów
  • atakuje inne psy i ludzi
  • obawia się ich
  • ma problemy z opanowaniem emocji , ciągnie na smyczy. 

Albo jeśli Ty czujesz, że spacer z psem przestał być relaksem, a stał się przykrym obowiązkiem - zapisz się na Warsztaty naprawcze i odzyskaj radość z posiadania psa.

Cykl wersji rozszerzonej  i luks obejmuje 8 spotkań i odbywają się indywidualnie, wersja podstawowa przeznaczona jest dla psów nadpobudliwych ciągnących na smyczy bez zachowania agresywnego  i obejmuje cykl 5 spotkań, każde z nich trwa około 1 godziny. . 

Spotykać się będziemy na terenie Hotelu dla psów Świat Pupila  

Naszym priorytetem jest również bezpieczeństwo. Więc nie martw się, że dopuszczę do sytuacji, która mogłaby być niebezpieczna dla Ciebie lub psa.                                                                                                                                    

Warsztaty naprawcze są dostępne w trzech wersjach , wersja podstawowa , wersja rozszerzona i wersja luks w wersji luks dodatkowo korzystam z różnych technik i narzędzi dopasowując je indywidualnie do potrzeb konkretnego psa i jego zachowania w wersji tej czas między kolejnymi spotkaniami może być różny zależy to od postępów psa. Zapisz się już teraz, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.                                                                                                                    

 

SZKOLENIE STACJONARNE – po co i czy warto?
W naszej szkole jest możliwość pozostawienia psa na szkolenie stacjonarne. Pies zamieszkuje z nami na pewien okres czasu i uczy się określonych zachowania.
Dla kogo takie szkolenie jest najlepszym rozwiązaniem? 

Dla psów, które przejawiają  agresję do ludzi i psów ,  obrony zasobów, reaktywnych , nadpobudliwych. Dla psów które muszą popracować nad przywołaniem w każdych warunkach, dla psów z problemami agresji do psów prowadzimy zajęcia socjalizacji z innymi psami  taka forma szkolenia jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli problem twojego psa jest na tyle duży że ty sam nie czujesz się na siłach z nim pracować. Możesz też nie mieć czasu czy odpowiedniej wiedzy, aby zacząć, ale z powodzeniem będziesz kontynuować to co zaczniemy my.

Jak wygląda takie szkolenie w praktyce? Pierwszym krokiem jest ocen zachowania psa dokonujemy jej u nas na terenie hotelu dla psów Świat Pupila następnie ustalamy czas pobytu i koszt szkolenia co jest uzależnione od skali problemu musisz również po pokonaniu pewnego etapu szkolenia przyjechać do nas i wspólne przepracować z psem to co uda nam się osiągnąć wszystkie szczegóły ustalamy indywidualnie .
 

PRZED ZAPISEM PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY Z TRENEREM 507407060.

 Formularz zgłoszeniowy