Grzegorz Zierold

Grzegorz Zierold

Pierwszym psem, z którym trenowałem, był mój Gizmo - golden retriever. Był to rok 2007, zapisałem się wtedy na kurs posłuszeństwa gdyż Gizmo, który był adoptowany okazał się bardzo niesfornym psem. Poza codziennymi problemami typu: ciągniecie na smyczy, brak przywołania itp to bywał bardzo agresywny. Gizmo miał na koncie kilka pogryzień jednak nie poddałem się i ćwiczyłem jak potrafiłem i jak mi rozsądek podpowiadał. Po roku wspólnego życia Gizmo biegał swobodnie po osiedlu a jego ataki agresji zaczeły był bardzo rzadkie...tak zaczęła się moja przygoda i zamiłowanie do psów.

W 2017 roku rozpocząłem intensywną edukację w tym kierunku w szkole Wesoła Łapka. Aktualnie jestem dyplomowanym trenerem, behawiorystą i zoopsychologiem. Przez kolejne lata zdobywałem dalszą wiedzę i zdobywałem praktykę na licznych seminariach i szkoleniach. 

Ukończone kursy i szkolenia:

- Kurs Trener Psów - Wesoła Łapka

- Kurs Behawiorysta, zoopsycholog - Wesoła Łapka

- Seminarium DogPuller 2019

- Seminarium Frisbee 2019 Paula Gumińska

- Seminarium Motywacja 2019 Paula Gumińska

- Seminarium Frisbee 2019 Anna Radomska

- Kurs żywienia BARF 2019

- Kurs terapii relaksacyjnej TTouch 2020

- Kurs instruktora DogFitness 2020 Piotr Awencki

- Kurs instruktora DogFitness 2021 Paula Gumińska

- Seminarium Frisbee 2021 Marta Haręża

Jestem wielokrotnym uczestnikiem kursu wyjazdowego "Super pies" dla psów problemowych.

Dzięki zdobywanej wiedzy i doświadczeniu z powodzeniem dobiera sposoby terapii i treningów dla psów w zależności od ich potrzeb i problemów. Prywatnie, właściciel Kenaja - Border collie, zawodnik dogfrisbee, uczestnik treningów pasienia owiec. Zapraszam!  

e-mail: grzegorz.zierold@wesolalapka.pl

tel.: 505-986-792 


Powrót do listy