RÓWNAJ! Skuteczna nauka chodzenia na luźnej smyczy

Miasto:Wrocław
Data rozpoczęcia: 2021-11-27
Godzina: 11:30:00
Adres:Wrocław, ul. Folwarczna
Telefon: 664 494 038
Email: barbara.sobotka@wesolalapka.pl

Skocz do rejestracji

Opis kursu

Czy Twój pies ciągnie na smyczy i spacery wcale nie są przyjemne, bo czujesz się jakbyś stale przeciągał z nim linę? A może zdarza się, że Twój pies szarpie znienacka, gdy zauważa coś interesującego i żadne komendy nie działają? Jeśli masz dosyć ciągnięcia psa na smyczy - ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Podczas kursu poznasz i przećwiczysz szereg technik, które skutecznie uczą psa chodzenia na luźnej smyczy. Nie zależy nam na tym, aby pies szedł przez cały czas przyklejony do Twojej nogi jak na zawodach, ale aby Ciebie nie wyprzedzał i nie ciągnął. Dzięki temu Wasze spacery staną się przyjemnością.

Kurs składa się z pięciu lekcji. Pierwsza lekcja odbywa się  bez psów. Podczas tego spotkania poznasz założenia kursu, dowiesz się jakie pomoce szkoleniowe będą Ci potrzebne i jakimi metodami będziemy pracować.

W kolejnych czterech spotkaniach z psem nauczysz się odpowiedniej komunikacji z Twoim pupilem, pracy smyczą, skutecznych technik opisanych w książce Jacka Gałuszki: “Aria, równaj”. 

Twój trener nauczy Cię jak podczas codziennych spacerów możesz doskonalić chodzenie na smyczy i jak zrobić z tego świetną zabawę dla Ciebie i Twojego psa.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, na ogrodzonym terenie, na który mają wstęp wyłącznie zdrowe psy (do pobrania zaświadczenie weterynaryjne niezbędne do uczestnictwa w kursie). Po zapisaniu się na kurs otrzymasz maila potwierdzającego rejestrację, zawierającego wszystkie informacje potrzebne do udziału w kursie.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Uwaga:

Kurs nie jest przeznaczony dla psów agresywnych/problemowych!

Szkolenie psów agresywnych/problemowych jest możliwe w trybie indywidualnym oraz na kursie wyjazdowym Super Pies.

 

W razie pytań zapraszam do kontaktu:

 

tel. 664 494 038

e-mail: barbara.sobotka@wesolalapka.pl

Rejestracja

Wolne miejsca: 4

Wersja podstawowa 470 Wolnych miejsc: 4
RÓWNAJ! Skuteczna nauka chodzenia na luźnej smyczy

Dane uczestnika


Dane psa

Cena końcowa:

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez Wesoła Łapka moich danych osobowych w celach obsługi zgłoszenia (zgodnie z RODO z dnia 27 kwietnia 2016).    

Potwierdzam zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu i w pełni je akceptuję.