Psiaki-Młodziaki

Miasto:Łódź
Data rozpoczęcia: 2021-12-01
Godzina: 17:30:00
Adres:ul. Gajcego 16, 92-610 Łódź (Ogrodzony plac)
Telefon: 608067384
Email: maciej.wojciechowski@wesolalapka.pl

Skocz do rejestracji

Opis kursu

Kurs „Psiaki-Młodziaki” przeznaczony jest dla starszych szczeniąt od 4 do 8 miesiąca życia. Kurs sprawdzi się świetnie również dla psów i osób, które nie uczestniczyły ze swoim psem w psim przedszzkolu i ddopiero zaczynają naukę.

Jest to dla naszych psiaków okres pełen gwałtownych emocji, testowania granic i zasad, buntu oraz sprawdzania, na co mogą sobie pozwolić.  W tym okresie młodziaki zachowują się tak, jakby nagle zapomniały wszystkiego czego się do tej pory nauczyły, buntują się i testują naszą cierpliwość.

Celem kursu „Psiaki - Młodziaki” jest dostarczenie Państwu wiedzy i umiejętności do poradzenia sobie z podrostkiem w skuteczny i bezpieczny sposób. Dowiecie się, jak zbudować z psem relację opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Ćwiczyć będziemy między innymi przychodzenie na zawołanie, chodzenie na luźnej smyczy oraz skupianie uwagi psa na przewodniku.

Zajęcia składają się z 4 spotkań. Odbywają się w grupach liczących max. 4 psy, 1 raz w tygodniu i trwają 1 godzinę.

Pierwsze trzy zajęcia odbywają się na terenie ogrodzonego placu. Dzięki temu psy będą z dala od ulicznych rozproszeń i podczas pierwszych zajęć łatwiej będzie im skupić uwagę na przewodniku. Dodatkowo możliwe będzie zachowanie odpowiedniej odległości między psami, w razie gdyby towarzystwo innego psa, było na początku zbyt dużym wyzwaniem.

Na ostatnich czwartych zajęciach udamy się na spacer do miasta, gdzie będziemy mogli przetestować nabytą wiedzę i umiejętności w codziennych warunkach, gdzie jest o wiele więcej rozproszeń.

W razie pytań zachęcam do kontaktu.

Rejestracja

Wolne miejsca: 1

Wersja podstawowa 400 Wolnych miejsc: 1
Psiaki-Młodziaki

Dane uczestnika


Dane psa

Cena końcowa:

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez Wesoła Łapka moich danych osobowych w celach obsługi zgłoszenia (zgodnie z RODO z dnia 27 kwietnia 2016).    

Potwierdzam zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu i w pełni je akceptuję.