DO MNIE! Skuteczna nauka przywołania

Miasto:Lublin/Puławy
Data rozpoczęcia: 2021-08-16
Godzina: 18:00:00
Adres:Młynki 64A, 24-130 Końskowola
Telefon: 781352844
Email: ada.debska@wesolalapka.pl

Skocz do rejestracji

Opis kursu

Kurs jest przeznaczony dla wszystkich właścicieli psów, którzy chcą popracować nad przywołaniem psa, dzięki czemu będzie on wracać na komendę. 

 

Czy Twój pies nie zawsze wraca, gdy go wołasz? A może podbiega do Ciebie i gdy  tylko chcesz zapiąć smycz - odskakuje, zapraszając Cię do zabawy w berka. Masz dosyć wołania psa, który nie wraca, a Ty czujesz poirytowanie i podejrzewasz, że pies robi to złośliwie.

Czasami zdarzają się sytuacje niebezpieczne, gdy musisz koniecznie odwołać psa, a on ma inne zdanie na ten temat. Dlatego chodzisz z psem na krótkie spacery tylko na smyczy i widzisz jak on się męczy, a Ty razem z nim. Masz wrażenie, że właśnie przeczytałeś o tym, jak zachowuje się Twój pies podczas spacerów?

 

Teraz możesz to zmienić i nauczyć się jak skutecznie przywoływać Twojego psa, by wracał, gdy wydajesz komendę “do mnie”.

 

Kurs składa się z pięciu spotkań, z których pierwsze odbywa się bez psów i służy omówieniu podstawowych założeń kursu, potrzebnego sprzętu, zasad pracy z psem i metodologii szkolenia.

Podczas czterech spotkań z psami, z których każde trwa mniej więcej godzinę poznasz i przećwiczysz sprawdzone metody przywoływania psa oraz nauczysz się stosować je w codziennym życiu.

Twój pies będzie reagować na komendę “do mnie” na spacerze, który stanie się odtąd przyjemny i relaksujący.

 

Uwaga:

Kurs nie jest przeznaczony dla psów agresywnych/problemowych!

Szkolenie psów agresywnych/problemowych jest możliwe w trybie indywidualnym.

 W przypadku stwierdzenia, że Twój pies nie jest gotowy na ten Kurs, zostanie Ci zaproponowane inny rodzaj szkolenia, nie martw się nie zostaniesz bez pomocy :) 

Jeśli jesteś zainteresowany lub masz pytanie zapraszam do kontaktu

781-352-844,

 

ada.debska@wesolalapka.pl

 

 

  • Więcej informacji o trenerze --> KLIK
  • Więcej informacji o miejscu szkolenia --> KLIK
  • Aktualne kursy --> KLIK

 

Rejestracja

Wolne miejsca: 3

Wersja podstawowa 500 Wolnych miejsc: 3
DO MNIE! Skuteczna nauka przywołania

Dane uczestnika


Dane psa

Cena końcowa:

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez Wesoła Łapka moich danych osobowych w celach obsługi zgłoszenia (zgodnie z RODO z dnia 27 kwietnia 2016).    

Potwierdzam zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu i w pełni je akceptuję.