KURS PTP

Miasto:Świdnica
Data rozpoczęcia: 2020-10-01
Data zakończenia: 2020-12-03
Godzina: 17:30:00
Adres:Burkatów 2K
Telefon: 691523607
Email: pawel.debosz@wesolalapka.pl

Skocz do rejestracji

Opis kursu

Kurs Pies Twój Przyjaciel, przeznaczony jest dla właścicieli psów które skończyły 4 miesiące życia i dorosłych, którzy chcą nauczyć swoje psy zasad ogólnego posłuszeństwa, między innymi, skupieniu na przewodniku, przywołania, pozostawania w wyznaczonym miejscu, chodzenia na lużnej smyczy, opanowania emocji w rozproszeniach, spokojne mijanie innych psów.

W ramach kursu otrzymasz kliker oraz skrypt, w którym są opisane szczegółowo wszystkie przerabiane na kursie ćwiczenia. Dzięki temu łatwo poradzisz sobie z pracą z psem - umiejtności nabyte podczas lekcji trzeba będzie utrwalać w domu, w ramach zadania domowego, dlatego skrypt będzie napewno pomocny.

PTP to nie tylko cotygodniowa praca na zajęciach z trenerem według precyzyjnie opracowanego planu treningowego, ale również zadania do wykonania w domu dzięki czemu trening jest intensywny i bardziej efektywny.

Cena kurs PTP 

wersja M - 970 zł składa z 10 spotkań z czego pierwsze odbywa się bez psów na którym omówimy sprawy organizacyjne oraz ogólne zasady treningu z psem. kolejne 9 to oczywiscie praca z psami.

wersja L - 1270 zł składa sie z 10 spotkań z czego pierwsze bez psów, dodatkowo 3 indywidualne spotkania w terenie z trenerem (w czasie kursu  lub do 3 miesiecy po zakończeniu kursu)

Decyzję o wyborze kursu należy podjąć najpóżniej po pierwszym spotkaniu organizacyjno szkoleniowym.

Uwaga :

Kurs PTP nie jest przeznaczony dla pśów agresywnych problemowych, dla takich pśów proponuję konsultacje indywidualne, Kurs Warsztaty Naprawcze bądź Kurs wyjazdowy Super Pies.

Zajęcia odbywają się w Burkatowie 2K na orodzonym terenie 4km od Świdnicy, prowadzi je trener Paweł Dębosz. W zajęciach uczestniczą tylko zdrowe psy ( do pobrania zaświadczenie weterynaryjne niezbędna do uczestniczenia w kursie). Po zapisaniu się na kurs otrzymasz maila potwierdzającego rejstrację, zawierającego wszystkie informacje potrzebne do udziału w kursie. 

Wiecej szczegółów znajduje sie w opisie kursu w dziale szkolenia.

Jeśli jesteś zainteresowany lub masz pytania to dzwoń bez wahania, jestem po to aby Ci pomóc!

tel. 691523607 

 

Rejestracja

Brak wolnych miejsc - zapraszamy do kontaktu z trenerem.