Psie Przedszkole - kurs ONLINE

Miasto:Poznań
Data rozpoczęcia: 2020-04-18
Godzina: 12:00:00
Adres:Racjonalizatorów 3, Poznań
Telefon: 608313872
Email: magdalena.waligora@wesolalapka.pl

Skocz do rejestracji

Opis kursu

W związku z dynamiczną sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju już od polowy marca wszystkie trwające kursy stacjonarne zostały zawieszone do odwołania.

W przypadku szczeniąt czas mija nieubłaganie a każdy kolejny dzień w ich życiu jest na wagę złota. Dlatego w odpowiedzi na Państwa prośbę wprowadzamy kurs Przedszkole dla Szczeniąt ONLINE.

Jak będzie wyglądał kurs ONLINE?

Zajęcia prowadzone będą w formie elektronicznej. Spotkania odbywać się będą raz w tygodniu w formie wideokonferencji, w trakcie których dowiecie się wielu praktycznych informacji odnośnie wychowania i socjalizacji szczeniąt.

Do kursu ONLINE otrzymacie skrypt do pracy z psem. W trakcie cotygodniowych spotkań pokażę Wam ćwiczenia w praktyce oraz omówię dokładnie każde z nich. Na spotkaniach online będę odpowiadać na Wasze pytania i wątpliwości oraz omawiać przesłane przez Was filmiki z Waszych ćwiczeń.

Kurs Psie Przedszkole jest kierowane do właściciel szczenięt od 8-go tygodnia do ukończenia 4-go miesiąca życia. W trakcie kursu skupiamy się na takich elementach jak: wychowanie, socjalizacja, budowanie zaufania i relacji z przewodnikiem. Na zajęciach właściciele nauczą się jak dobrze wychować psiaka, a szczeniaki mają możliwość rozwoju oraz socjalizacji (obycia się) z różnymi sytuacjami, przedmiotami i dźwiękami. W Psim Przedszkolu Twój psiak nauczy się, że człowiek jest wspaniałym i godnym zaufania przewodnikiem, a wykonywanie jego poleceń jest przyjemne i nagradzane.

Więcej szczegółowych informacji o Psim Przedszkolu dla szczeniaków można uzyskać tutaj.

Psie Przedszkole obejmuje 5 spotkań. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 1h.

Po rejestracji prosimy o dokonanie płatności przelewem. Wpłata na konto jest potwierdzeniem uczestnictwa w kursie i stanowi rezerwację miejsca w grupie.

Po zapisaniu się na kurs otrzymasz maila potwierdzającego rejestrację wraz z danymi do dokonania płatności za kurs.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z trenerem - Magda Waligóra tel. 608313872.

Rejestracja

Wolne miejsca: 4

Wersja podstawowa 500 Wolnych miejsc: 4
Psie Przedszkole - kurs ONLINE

Dane uczestnika


Dane psa

Cena końcowa:

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez Wesoła Łapka moich danych osobowych w celach obsługi zgłoszenia (zgodnie z RODO z dnia 27 kwietnia 2016).    

Potwierdzam zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu i w pełni je akceptuję.