Webinar: Praca z psem nadpobudliwym

Miasto:Wrocław
Data rozpoczęcia: 2020-03-30
Godzina: 19:00:00
Adres:Wrocław
Telefon: 608773203
Email: krzysztof.miszkiel@wesolalapka.pl

Skocz do rejestracji

Opis kursu

Nadpobudliwość, nadmierna ekscytacja, brak opanowania emocji - to bardzo częsty problem, z jakim borykają się właściciele czworonogów.

Webinar "Praca z psem nadpobudliwym" jest teoretyczną częścią warsztatów o tym samym tytule. 

Praca z psem nadpobudliwym ma wiele aspektów: od budowania relacji przewodnik-pies, budowania wzajemnego zaufania, przez zrozumienie potrzeb i ich realizację, odpowiedni trening, wyznaczanie granic, posłuszeństwo, zabawę czy naukę spokojnego odpoczynku.

W trakcie wykładu dowiesz się także czym właściwie jest nadpobudliwość i czy każdy żywiołowy pies jest nadpobudliwy, opowiem o tym jakie są przyczyny nadpobudliwości u psów,  omówimy najczęściej popełniane błędy i zrozumiesz, dlaczego odwracanie uwagi nie działa :)

Webinar skierowany jest do właścicieli psów z problemem nadpobudliwości, do wszystkich opiekunów psów, którzy chcą lepiej zrozumieć i poporawić relację ze swoim czworonogiem oraz do wszystkich osób chcących poszerzyć swoją wiedzę na temat pracy z psami nadpobudliwymi.

Prowadzący:
Krzysztof Miszkiel - zawodowy trener psów i zoopsycholog. Prowadzi oddział szkoły Wesoła Łapka we Wrocławiu. Pracuje z psami od 2010 roku, a z Wesołą Łapką związany jest od roku 2012. Opiekun dwóch psów: Tary - emerytowana suczka, brakujące ogniwo między ogarem a gończym polskim ;) i Czekana - ogara, z którymi trenował tropienie, obedience, ratownictwo i brał udział w zawodach dogtrekkingowych.
Interesuje się pracą z psami trudnymi, przede wszystkim z nadpobudliwymi i lękliwymi. Pasjonat pracy węchowej.
Na co dzień we Wrocławiu pomaga właścicielom psów w ich wychowaniu poprzez pracę ze szczeniakami, kursy posłuszeństwa, kursy tematyczne czy indywidualnie prowadzoną terapię behawioralną. Jako trener regularnie uczestniczy w kursie wyjazdowym Super Pies organizowanym przez naszą szkołę, który skierowany jest do psów bardzo trudnych, skrajnie lękliwych, agresywnych czy wykazujących inne poważne problemy z zachowaniem.

Gdzie? Internet.

Kiedy? 30 marca (poniedziałek), godz. 19.00.

Za ile? 35 zł - rejestracja do 26 marca, 49 zł od 27 marca.

Uwaga: ostatni dzień rejestracji na wydarzenie to 29 marca

 

Pamiętaj, aby podczas rejestracji podać prawidłowy adres e-mail - w innym wypadku uczestnictwo w webinarze będzie niemożlowe.

 

Do usłyszenia!

 

Rejestracja

Wolne miejsca: 6

Wersja podstawowa 49 Wolnych miejsc: 6
Webinar: Praca z psem nadpobudliwym

Dane uczestnika


Dane psa

Cena końcowa:

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez Wesoła Łapka moich danych osobowych w celach obsługi zgłoszenia (zgodnie z RODO z dnia 27 kwietnia 2016).    

Potwierdzam zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu i w pełni je akceptuję.