Indywidualny trening z psem- PTP

Miasto:Ruda Śląska
Data rozpoczęcia: 2020-02-27
Godzina: 11:00:00
Adres:Ruda Śląska ul. Nowy Świat 30C 41-706
Telefon: 792272662
Email: barbara.klasik@wesolalapka.pl

Skocz do rejestracji

Opis kursu

Zajęcia odbywają się o godzinie 11:00 w czwartek 

 

Pies wnosi wiele radości do codziennego życia. Pod warunkiem, że pies jest grzeczny i umie się właściwie zachować. Spacer z dobrze ułożonym psem może być przyjemny niezależnie od pogody. 

Wyobraź sobie jak miły może być Wasz spacer, gdy Twój pies idzie na luźnej smyczy, bawi się z Tobą aportując zabawkę lub poszukując celowo zgubionej rękawiczki, wraca na każde zawołanie, nie zaczepia innych psów i ludzi, spokojnie mija przejeżdżające samochody, rowery, bawiące się piłką dzieci. Nie zjada różnych paskudnych odpadków wywęszonych w krzakach. W domu spokojnie pozwala sobie wytrzeć łapki i idzie na swoje miejsce, żeby obeschnąć zanim pozwolisz mu wejść do pokoju (albo na kanapę, jeśli chcesz). Grzecznie wita wchodzących do domu nie skacząc po nich i nie podgryzając. Umie delikatnie bawić się zabawkami, które bez protestu oddaje na komendę. 

A gdy wyjeżdżacie na wakacje Twój pies może pojechać z wami, bo będzie umiał grzecznie zachować się w domku campingowym, hotelu lub na plaży, pozwalając się Wam relaksować w jego towarzystwie.

Czy podoba Ci się to, co właśnie przeczytałeś? Być może Twój pies na razie wcale nie jest taki grzeczny? Czy ciągnie na smyczy i spacer z nim jest jak połączenie biegów przełajowych z siłownią? Czy idąc na spacer starasz się uważnie patrzeć dokoła, żeby w porę dostrzec wrogów, bo Twój pies rzuca się na inne psy?. Czy obawiasz się spuszczać psa ze smyczy, bo wiesz, że Cię nie słucha i nie wraca gdy wołasz?

Jesteśmy po to, by pomóc Ci w ułożeniu Twojego psa. Zasługujesz na to, by Twój pies był miłym towarzyszem, a nie stałym utrapieniem. A my możemy Ci pomóc osiągnąć Twój cel.  Wiemy JAK Ci pomóc i potrafimy to zrobić. 

Aby dostosować szkolenie Twojego psa do Twoich potrzeb , oferuję Ci szkolenie indywidualne .

 

10 spotkań po 1,5 godziny - raz w tygodniu we wtorki o godzinie 11:00 ! 

 

Twój pies jest najważniejszy, jego problemy i twoje troski . Jestem tylko dla Was, a Wasz plan treningowy jest dopasowany do potrzeb twojego psa . 

 

Zapraszam 

 

Basia 

Rejestracja

Wolne miejsca: 1

Wersja podstawowa 2100 Wolnych miejsc: 1
Indywidualny trening z psem- PTP

Dane uczestnika


Dane psa

Cena końcowa:

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez Wesoła Łapka moich danych osobowych w celach obsługi zgłoszenia (zgodnie z RODO z dnia 27 kwietnia 2016).    

Potwierdzam zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu i w pełni je akceptuję.