Pies, Twój Przyjaciel dla psów powyżej 4 mies. życia

Data rozpoczęcia: 2024-07-18 18:00
Data zakończenia: ???
Trener: Kaja Zawacka
Telefon: 605157747
Email: kaja.zawacka@wesolalapka.pl
Miejscowość: 60-185 Skórzewo
Adres: Księżycowa 15

Przeczytaj pełen opis kursu

Kurs „Pies, Twój Przyjaciel” jest dla psów które ukończyły 8 miesiąc życia (młodsze pieski zapraszam na kurs „Przedszkole dla Szczeniąt” lub „Psiaki-Młodziaki”) nie ma górnego limitu wiekowego. Pies uczy się przez całe życie i nigdy nie jest za późno na naukę nowych rzeczy.

Kurs „Pies, Twój Przyjaciel” skierowany jest do opiekunów, których psiaki m.in.:

- ciągną na smyczy,

- nie potrafią się skupić na opiekunie,

- nie wracają na przywołanie,

- wykazują ogólny brak posłuszeństwa.

W ramach kursu opiekun otrzymuje kliker oraz skrypt, w którym są opisane wszystkie przerabiane ćwiczenia oraz wiele cennych wskazówek dotyczących wychowania psa i budowania wzajemnej relacji. Dzięki temu opiekun wie nie tylko jak samodzielnie pomiędzy zajęciami ćwiczyć z psem, ale także jakie zasady domowe powinien wprowadzić i co zrobić, aby polepszyć swoją relację z psem i cieszyć się wspólnym życiem z przyjacielem niesprawiającym problemów.

Cena kursu to 500zł za 5 spotkań, na których Opiekunowie poznają podstawowe ćwiczenia przydatne w życiu codziennym takie jak: „nie rusz”, „do mnie”, „czekaj”, chodzenie przy nodze oraz kilka propozycji wspólnych zabaw z psem i wiele wskazówek przydatnych w przyszłości.

Każde zajęcia trwają 60 min i odbywają się raz w tygodniu.

Spotkania odbywają się na ogrodzonym terenie, o powierzchni ponad 850 m² w Skórzewie pod Poznaniem (niedaleko lotniska).

Ostatnie zajęcia organizowane są w parku w Poznaniu, w celu przetestowania nabytych umiejętności w warunkach większych rozproszeń, czyli w sytuacjach życia codziennego.

Grupa składa się z maksymalnie 4 psów, co daje możliwość indywidualnego podejścia.*

Zajęcia prowadzi Kaja Zawacka - Trener i Behawiorysta Wesołej Łapki w Poznaniu.

O trenerce prowadzącej zajęcia możecie przeczytać tutaj

* Kurs może się rozpocząć, gdy będą zapisane co najmniej trzy pieski.

UWAGA! Kurs „Pies, Twój Przyjaciel” jest skierowany wyłącznie dla psów niewykazujących agresji w stosunku do ludzi i innych psów. Jeśli Twój pies zachowuje się agresywnie, zapraszam na konsultacje indywidualne.Formularz zgłoszeniowy