Warsztaty Naprawcze

Data rozpoczęcia: 2023-11-26 ???
Data zakończenia: ???
Trener: Grzegorz Szopa
Telefon: 507407060
Email: grzegorz.szopa@wesolalapka.pl
Miejscowość: Wiązowna
Adres: Wiazowna

Przeczytaj pełen opis kursu

Warsztaty Naprawcze

Jeśli Twój pies nie lubi innych psów  zachowuje się agresywnie a spacer z nim przypomina walkę o przetrwanie, to czytaj dalej.

 Warsztaty naprawcze przeznaczone są dla psów sprawiających kłopoty. Wiele razy trafiają do mnie psy, które zostały usunięte z innych zajęć, bo nie zachowywały się grzecznie. 

Właśnie z myślą o takich psach i ich opiekunach powstały warsztaty naprawcze . Jako zawodowy behawiorysta oraz trener Wesołej Łapki wiem, co trzeba zrobić, by ułatwić psom wzajemną komunikację, dzięki czemu zamiast się rzucać i szczekać na inne psy mogą spokojnie obok siebie spacerować i cieszyć się życiem zamiast atakować inne psy.

Warsztaty naprawcze pozwolą Tobie i Twojemu psu pogłębić zaufanie i wzajemną więź, dzięki czemu będziesz wiedzieć jakie sygnały wysyła Twój pies, jak możesz wcześnie na nie reagować, jak wspierać i jak pomagać Twojemu psu .

A więc jeśli Twój pies:

  • szczeka i rzuca się w kierunku innych psów
  • atakuje inne psy i ludzi
  • obawia się ich
  • ma problemy z opanowaniem emocji , ciągnie na smyczy. 

Albo jeśli Ty czujesz, że spacer z psem przestał być relaksem, a stał się przykrym obowiązkiem - zapisz się na Warsztaty naprawcze i odzyskaj radość z posiadania psa.. 

 

Naszym priorytetem jest również bezpieczeństwo. Więc nie martw się, że dopuszczę do sytuacji, która mogłaby być niebezpieczna dla Ciebie lub psa.                                                                                                                                    

Warsztaty naprawcze są dostępne w  wersji luks, ta wersja jest przeznaczona szczególnie  dla psów  z problemami agresji do ludzi i psów oraz innymi problemami np. agresja łowiecka , przywołanie oraz inne problemy z zachowaniem w tej wersji najpierw dokonuje oceny psa i jego zachowania oraz ewentualnej skali zagrożenia zachowania następnie ustalam plan szkoleniowy dla psa i jego opiekuna, zajęcia w tej wersji odbywają się indywidualnie i nie maja określonej precyzyjnie ilości spotkań celem jest wyeliminowanie danego zachowania i osiągnięcie celu postawionego przez właściciela w tej wersji indywidualnie dobieram techniki i narzędzia do potrzeb osiągnięcia zakładanego celu  ceną wyjściową jest kwota 1460 oraz 2460 zł , jeżeli problem z zachowaniem jest o wiele poważniejszy cenę ustalamy indywidualnie.

 

SZKOLENIE STACJONARNE – po co i czy warto?
W naszej szkole jest możliwość pozostawienia psa na szkolenie stacjonarne. Pies zamieszkuje z nami na pewien okres czasu i uczy się określonych zachowania.
Dla kogo takie szkolenie jest najlepszym rozwiązaniem? 

Dla psów, które przejawiają  agresję do ludzi i psów ,  obrony zasobów, reaktywnych , nadpobudliwych. Dla psów które muszą popracować nad przywołaniem w każdych warunkach, dla psów z problemami agresji do psów prowadzimy zajęcia socjalizacji z innymi psami  taka forma szkolenia jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli problem twojego psa jest na tyle duży że ty sam nie czujesz się na siłach z nim pracować. Możesz też nie mieć czasu czy odpowiedniej wiedzy, aby zacząć, ale z powodzeniem będziesz kontynuować to co zaczniemy my.

Jak wygląda takie szkolenie w praktyce? Pierwszym krokiem jest ocen zachowania psa dokonujemy jej u nas  następnie ustalamy czas pobytu i koszt szkolenia co jest uzależnione od skali problemu musisz również po pokonaniu pewnego etapu szkolenia przyjechać do nas i wspólne przepracować z psem to co uda nam się osiągnąć wszystkie szczegóły ustalamy indywidualnie .
 

PRZED ZAPISEM PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY Z TRENEREM 507407060Formularz zgłoszeniowy