Szkolenie grupowe

Data rozpoczęcia: 2023-11-25 10:00
Data zakończenia: 2023-11-25
Trener: Barbara Sobotka
Telefon: 664494038
Email: barbara.sobotka@wesolalapka.pl
Miejscowość: Wrocław
Adres: Folwarczna

Przeczytaj pełen opis kursu

Na czym polega Strukturalny System Szkolenia Psów? Kliknij w poniższy link i dowiedz się więcej:

 

Strukturalny System Szkolenia Psów —  

 

Szkolenie grupowe stanowi jeden z elementów Strukturalnego Systemu Szkolenia Psów. Jest to jedyny w swoim rodzaju kurs, podczas którego kompetencje zdobywa nie tylko pies, ale przede wszystkim Ty. W trakcie szkolenia zdobędziesz mnóstwo informacji na temat mechanizmów uczenia się oraz rzetelną wiedzę popartą badaniami - a co najważniejsze, praktyczne przykłady jej zastosowania w życiu i treningu z psem, dzięki czemu Twoja relacja z czworonogiem wejdzie na zupełnie inny poziom. Jest to jedyny tak kompleksowy kurs w Polsce.

Szkolenie posłuszeństwa obejmuje naukę podstawowych komend i jest skierowane do psów, które nie mają problemów behawioralnych. Ze szkolenia grupowego mogą jednak skorzystać nie tylko psy, które świetnie sobie radzą z emocjami i są chętne do nauki. Ze względu na możliwości psa oraz zamierzone przez opiekuna cele, szkolenie grupowe zostało podzielone na: SZKOLENIE POSŁUSZEŃSTWA oraz SZKOLENIE NAPRAWCZE. W grupie można w przemyślany i skuteczny sposób przepracować również niektóre problemy behawioralne, dlatego na szkolenie naprawcze zapraszamy psy niepewne, reaktywne, mające problemy z agresją.

W odróżnieniu od innych oferowanych przez nas szkoleń - szkolenie grupowe nie ma charakteru zamkniętej całości, dlatego możesz zapisać się na nie w każdym momencie i uczestniczyć w tylu zajęciach, w ilu chcesz. W ramach zajęć każdy uczestnik może ćwiczyć i doskonalić to, co jest mu szczególnie potrzebne. Postępy psa i jego opiekuna są zapisywane w specjalnej karcie, dzięki temu - nawet gdy zrobisz sobie przerwę w zajęciach i będziesz chciał za jakiś czas do nich wrócić - będziesz wiedział, na jakim etapie pracy jesteś.

UWAGA! Przed pierwszym spotkaniem umów się na spotkanie indywidualne z trenerem, który prowadzi kurs. Zanim przystąpimy do ćwiczeń, jest jeszcze mnóstwo rzeczy, które trzeba omówić i wdrożyć do życia psa, tak żebyście maksymalnie skorzystali ze szkolenia.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. 

Szkolenie grupowe - regulamin:

1. Stosowanie się do moich zaleceń podczas zajęć - szczególnie tych, które dotyczą bezpieczeństwa i komfortu psychicznego samego psa oraz innych uczestników szkolenia. Uczestnicy nie stosujący się do moich zaleceń, nie przestrzegający regulaminu, oraz narażający siebie i innych uczestników na dyskomfort, zostaną wykluczeni z dalszych zajęć.

2. Nie bijemy psów, nie szarpiemy, nie krzyczymy na nie! Osoby traktujące psa w ten sposób zostaną natychmiast usunięte z grupy szkoleniowej.

3. Suki z cieczką oraz psy chore nie mogą uczestniczyć w zajęciach.

4. Podczas szkolenia psy pozostają na smyczy, ubrane w obrożę/szelki zapewniające kontrolę nad psem, chyba że trener zdecyduje inaczej. Psy agresywne, o ile zostały dopuszczone do szkolenia, muszą być ponadto w kagańcu.

5. Opiekun jest w pełni odpowiedzialny za swojego psa. Jego obowiązkiem jest m.in. utrzymywanie bezpiecznego dystansu względem pozostałych uczestników i skuteczne kontrolowanie swojego psa.

6. Pies nie może wchodzić w bezpośrednie interakcje z innymi psami i ludźmi, chyba że na wyraźny sygnał trenera.

7. Opiekun ma obowiązek sprzątać po swoim psie.

 

UWAGA! Zapisując się na cykl 4 lub 8 spotkań, skontaktuj się z trenerem, aby ustalić terminy, które Ci pasują. Nie musisz być obecny w każdą sobotę przez 4 lub 8 tygodni, aby zrealizować zajęcia, na które się zapisałeś. Możesz wziąć udział w szkoleniu w tych terminach, które sam wskażesz!

 

W razie pytań zapraszam do kontaktu:

tel. 664 494 038

e-mail: barbara.sobotka@wesolalapka.pl

 

ZANIM ZAPISZESZ SIĘ NA ZAJĘCIA, kliknij tu, aby obejrzeć tutorialFormularz zgłoszeniowy