Psiaki - Młodziaki. Przedszkole dla szczeniąt starszych 5 - 8 mies.

Data rozpoczęcia: 2023-12-16 11:45
Data zakończenia: ???
Trener: Kaja Zawacka
Telefon: 605157747
Email: kaja.zawacka@wesolalapka.pl
Miejscowość: 60-185 Skórzewo
Adres: Księżycowa 5

Przeczytaj pełen opis kursu

Kurs „Psiaki-Młodziaki” przeznaczony jest dla starszych szczeniąt od 4 do 8 miesiąca życia*.

W tym okresie młodziaki zachowują się tak, jakby nagle zapomniały wszystkiego czego się do tej pory nauczyły, buntują się i testują naszą cierpliwość.

Moim celem jest pomóc opiekunom przetrwać ten trudny czas, pokazać jak zbudować z psiakiem relację zbudowaną na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Pragnę dostarczyć właścicielom odpowiedniej wiedzy i narzędzi, aby mogli poradzić sobie z wychowaniem zbuntowanego podrostka na grzecznego psa, który potrafi zapanować nad emocjami i respektować wyznaczone mu granice.

Zajęcia składają się z 4 spotkań. Odbywają się 1 raz w tygodniu i trwają 1 godzinę.

Zajęcia odbywają się w małych grupach liczących max. 4 psy.

Pierwsze trzy zajęcia odbywają się na terenie dużej (850 m2), ogrodzonej działki w Skorzewie pod Poznaniem. Mamy tam do dyspozycji bezpieczny, pozbawiony dużych rozproszeń obszar, dzięki czemu łatwej będzie psom skupić się na ćwiczeniach z przewodnikiem.

Ćwiczyć będziemy między innymi: przychodzenie na zawołanie, chodzenie na luźnej smyczy, prawidłową zabawę i co najważniejsze skupianie uwagi psa na przewodniku.

Na ostatnich czwartych zajęciach udamy się na spacer do parku w centrum Poznania, gdzie będziemy mogli przetestować nabytą wiedzę i umiejętności w warunkach dużych rozproszeń.

Park w centrum miasta jest idealnym miejscem do ćwiczeń jak i do socjalizacji szczeniaków. Psiaki mogą zapoznać i oswoić się z różnymi hałasami i obiektami, takimi jak np.: przejeżdżające tramwaje, samochody, rowery, dzieci na hulajnogach, inne psy i ludzie, schody, mostki oraz tunele.

 

Więcej informacji o kursie Psiaki-Młodziaki znajdziecie tutaj

O trenerce prowadzącej zajęcia możecie przeczytać tutaj

* Kurs może się rozpocząć, gdy będą zapisane co najmniej trzy pieski.Formularz zgłoszeniowy