Szkolenie grupowe

Data rozpoczęcia: 2023-06-10 09:30
Data zakończenia: 2023-06-10
Trener: Adrian Rykaczewski
Telefon: +48695306104
Email: adrian.rykaczewski@wesolalapka.pl
Miejscowość: Iława
Adres: Wikielec 67

Przeczytaj pełen opis kursu

Na czym polega Strukturalny System Szkolenia Psów? Kliknij w poniższy link i dowiedz się więcej:

Strukturalny System Szkolenia Psów —  

 

Szkolenie grupowe stanowi jeden z elementów Strukturalnego Systemu Szkolenia Psów. Jest to jedyny w swoim rodzaju kurs, podczas którego kompetencje zdobywa nie tylko pies, ale przede wszystkim Ty. W trakcie szkolenia zdobędziesz mnóstwo informacji na temat mechanizmów uczenia się oraz rzetelną wiedzę popartą badaniami - a co najważniejsze, praktyczne przykłady jej zastosowania w życiu i treningu z psem, dzięki czemu Twoja relacja z czworonogiem wejdzie na zupełnie inny poziom. Jest to jedyny tak kompleksowy kurs w Polsce.

Szkolenie posłuszeństwa obejmuje naukę podstawowych komend i jest skierowane do psów, które nie mają problemów behawioralnych. Ze szkolenia grupowego mogą jednak skorzystać nie tylko psy, które świetnie sobie radzą z emocjami i są chętne do nauki. Ze względu na możliwości psa oraz zamierzone przez opiekuna cele, szkolenie grupowe zostało podzielone na: SZKOLENIE POSŁUSZEŃSTWA oraz SZKOLENIE NAPRAWCZE. W grupie można w przemyślany i skuteczny sposób przepracować również niektóre problemy behawioralne, dlatego na szkolenie naprawcze zapraszamy psy niepewne, reaktywne, mające problemy z agresją.

W odróżnieniu od innych oferowanych przez nas szkoleń - szkolenie grupowe nie ma charakteru zamkniętej całości, dlatego możesz zapisać się na nie w każdym momencie i uczestniczyć w tylu zajęciach, w ilu chcesz. W ramach zajęć każdy uczestnik może ćwiczyć i doskonalić to, co jest mu szczególnie potrzebne. Postępy psa i jego opiekuna są zapisywane w specjalnej karcie, dzięki temu - nawet gdy zrobisz sobie przerwę w zajęciach i będziesz chciał za jakiś czas do nich wrócić - będziesz wiedział, na jakim etapie pracy jesteś.

UWAGA! Przed pierwszym spotkaniem umów się na konsultację indywidualną z trenerem, który prowadzi kurs. Zanim przystąpimy do ćwiczeń, jest jeszcze mnóstwo rzeczy, które trzeba omówić i wdrożyć do życia psa, tak żebyście maksymalnie skorzystali ze szkolenia.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. 

W razie pytań zapraszam do kontaktu:

tel. 695 306 104 

e-mail: adrian.rykaczewski@wesolalapka.pl

 

ZANIM ZAPISZESZ SIĘ NA ZAJĘCIA, kliknij tu, aby obejrzeć tutorialFormularz zgłoszeniowy