Przedszkole dla szczeniąt

Data rozpoczęcia: 2023-06-10 09:00
Data zakończenia: 2023-07-15
Trener: Barbara Sobotka
Telefon: 664 494 038
Email: barbara.sobotka@wesolalapka.pl
Miejscowość: Wrocław
Adres: ul. Folwarczna

Przeczytaj pełen opis kursu

Na czym polega Strukturalny System Szkolenia Psów? Kliknij w poniższy link i dowiedz się więcej:

Strukturalny System Szkolenia Psów —  

 

Kurs „Przedszkole dla szczeniąt” jest skierowany do właścicieli szczeniąt od 8-go tygodnia do ukończenia 4-go miesiąca życia. W kursie mogą uczestniczyć szczenięta wszystkich typów i ras.

Przedszkole dla szczeniąt obejmuje 6 cotygodniowych spotkań, składających się z części teoretycznej i praktycznej. Podczas zajęć, oprócz praktycznego przećwiczenia wielu przydatnych umiejętności pod okiem trenera, właściciele uzyskują wiele cennych informacji o wychowaniu psa, nauce czystości, zasadach domowych, rozwiązywaniu typowych problemów pojawiających się wraz z dorastaniem szczeniaka.

Każde spotkanie odbywa się z psami i trwa ok. 1 godziny (oczywiście z przerwami na zabawę). W czasie spotkań szczeniaczki mają możliwość zapoznawania się z nowym miejscem, ludźmi, innymi psami, różnymi dźwiękami itd. Właściciele zaś uczą się jak kontrolować zabawy psów, co zrobić gdy szczeniak gryzie po rękach i skacze na ludzi, jak uczyć psa odpoczynku, załatwiania się w określonym miejscu, przychodzenia do przewodnika na każde wezwanie mimo rozproszeń, chodzenia na luźnej smyczy, a także jak pozytywnie i bez przemocy nauczyć psa respektowania granic oraz zasad obowiązujących w domu.

Dwa ostatnie spotkania kursu odbywają się na mieście, w publicznym miejscu, gdzie właściciele nauczą się w praktyce, jak mają się zachować, by zapewnić szczeniakowi komfort i bezpieczeństwo.

Przedszkole dla szczeniaków jest doskonałym fundamentem dla dalszej nauki np. w ramach kursu z zakresu podstawowego posłuszeństwa Pies Twój Przyjaciel.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, na ogrodzonym terenie, na który mają wstęp wyłącznie zdrowe psy (do pobrania zaświadczenie weterynaryjne niezbędne do uczestnictwa w kursie). Po zapisaniu się na kurs otrzymasz maila potwierdzającego rejestrację, zawierającego wszystkie informacje potrzebne do udziału w kursie.

 

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.


 

W razie pytań zapraszam do kontaktu:

 

tel. 664 494 038

e-mail: barbara.sobotka@wesolalapka.plFormularz zgłoszeniowy