Szkolenie grupowe

Data rozpoczęcia: 2023-05-13 10:00
Data zakończenia: 2023-05-13
Trener: Barbara Sobotka
Telefon: 664494038
Email: barbara.sobotka@wesolalapka.pl
Miejscowość: Wrocław
Adres: Folwarczna

Przeczytaj pełen opis kursu

Szkolenie grupowe to jedyny w swoim rodzaju kurs, podczas którego kompetencje zdobywa nie tylko pies, ale przede wszystkim Ty. Na zajęciach nauczysz się, jak pracować z psem skutecznie i jak go motywować tak, aby zawsze chętnie i precyzyjnie wykonywał Twoje polecenia. Zdobędziesz też mnóstwo informacji na temat mechanizmów uczenia się oraz rzetelną wiedzę popartą badaniami - a co najważniejsze, praktyczne przykłady jej zastosowania w życiu i treningu z psem, dzięki czemu Twoja relacja z czworonogiem wejdzie na zupełnie inny poziom. Jest to jedyny tak kompleksowy kurs w Polsce.

 

Szkolenie grupowe obejmuje naukę podstawowych umiejętności psa z zakresu posłuszeństwa. W odróżnieniu od innych oferowanych przez nas szkoleń - szkolenie grupowe nie ma charakteru zamkniętej całości, dlatego możesz zapisać się na nie w każdym momencie i uczestniczyć w tylu zajęciach, w ilu chcesz. W ramach zajęć każdy uczestnik może ćwiczyć i doskonalić te komendy, które są mu szczególnie potrzebne, takie, jak np. chodzenie na luźnej smyczy, przywołanie, siadanie, warowanie, aportowanie, czekanie na miejscu (komenda "zostań") itp. Postępy psa i jego opiekuna są zapisywane w specjalnej karcie, dzięki temu - nawet gdy zrobisz sobie przerwę w zajęciach i będziesz chciał za jakiś czas do nich wrócisz - będziesz wiedział, na jakim etapie pracy jesteś i umiał lepiej zaplanować sobie czas treningu podczas szkolenia. 

Dodatkowo "szkolenie grupowe" jest idealnym sposobem kontynuowania treningu dla absolwentów innych naszych kursów. Dzięki temu i pies i człowiek nie zapomną tego, czego się nauczyli. Co więcej- będą mogli doskonalić swoje kompetencje.

Każde pojedyncze zajęcia odbywają się w kameralnej grupie i trwają mniej więcej godzinę. W przypadku bardzo złej pogody, albo innych okoliczności, na które nie mamy wpływu - zajęcia mogą zostać odwołane, a rezerwacja przechodzi na inny termin (oczywiście po uzgodnieniu z trenerem). 

Szkolenie grupowe nie jest przeznaczone dla psów zachowujących się agresywnie wobec innych psów lub ludzi. Nie znaczy to, że nie chcemy takich psów na naszych innych zajęciach. Specjalnie dla nich oferujemy "warsztaty naprawcze", "trening opanowania emocji", "Warsztaty wyjazdowe - Super pies" czy konsultacje indywidualne.

 

UWAGA! Przed pierwszym spotkaniem umów się na konsultację indywidualną z trenerem, który prowadzi kurs. Zanim przystąpimy do ćwiczeń, jest jeszcze mnóstwo rzeczy, które trzeba omówić i wdrożyć do życia psa, tak żebyście maksymalnie skorzystali ze szkolenia. Osoby, które już były na konsultacji, mogą się zapisywać od razu.

 

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Zajęcia odbywają się na ogrodzonym terenie, na który mają wstęp wyłącznie zdrowe psy. Po zapisaniu się na kurs otrzymasz maila potwierdzającego rejestrację, zawierającego wszystkie informacje potrzebne do udziału w kursie.
 

W razie pytań zapraszam do kontaktu:

 

tel. 664 494 038

e-mail: barbara.sobotka@wesolalapka.plFormularz zgłoszeniowy