Przedszkole dla szczeniąt

Data rozpoczęcia: 2023-04-01 10:15
Data zakończenia: 2023-05-06
Trener: Anna Lebocińska
Telefon: 726364070
Email: anna.lebocinska@wesolalapka.pl
Miejscowość: 99-300 Kutno
Adres: Os. Łąkoszyn IV/4

Przeczytaj pełen opis kursu

Przedszkole dla szczeniąt przeznaczone jest dla piesków, które nie ukończyły w chwili zapisu 4 miesiąca życia. 

Dlaczego warto?

Pierwsze miesiące życia psa to najważniejszy okres w jego życiu. W tym czasie należy szczególną uwagę poświęcić właściwym kontaktom z różnymi ludźmi, psami i dźwiękami. Dzięki temu, Wasz szczeniak wyrośnie na spokojnego i zrównoważonego psa. 

Najbardziej zależy mi na tym, żeby nauczyć Państwa budowania relacji ze szczeniakiem, opartej na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Liczę na to, że nasze wspólne zaangażowanie podczas zajęć zaowocuje tym, że staną się Państwo najlepszymi przewodnikami dla swoich pociech.

W programie zajęć przewiduję naukę szczeniaków jak powinny bawić się z innymi pieskami, oswajanie z nietypowo ubranymi ludźmi, ciasnymi przestrzeniami i dźwiękami, przyzwyczajanie do zabiegów pielęgnacyjnych oraz przygotowanie z zakresu podstawowego posłuszeństwa (luźna smycz, przywołanie). Omówię także z Państwem zasady domowe oraz sygnały komunikacyjne wysyłane przez psy.

Szkolenia dla psów odbywają się w różnych obszarach Kutna. Różnorodność miejsc, w których trwają zajęcia powoduje, że psy uczą się poleceń w wielu warunkach. Unikamy w ten sposób przyzwyczajania ich do pracy tylko w określonym miejscu.

Cykl szkoleń obejmuje 6 cotygodniowych spotkań (część teoretyczna i praktyczna).

Pierwszych 5 spotkań odbędzie się na sali szkoleniowej, natomiast podczas 6. i zarazem ostatnich zajęć, wybierzemy się ze szczeniakami na wspólny spacer do centrum miasta. Psiaki będą miały możliwość poznać więcej ludzi oraz innych psów i oswoić się z miejskim hałasem. Ponadto, nauczę Państwa jak pracować ze szczeniakami w warunkach rozproszeń.

Każde spotkanie trwa 1 godzinę zegarową i rozpoczyna się o godzinie 09:00.

Przed każdymi zajęciami poinformuję Państwa wiadomością SMS o wszystkich niezbędnych szczegółach.

Cena kursu (6 spotkań): 600 zł

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

726364070  

anna.lebocinska@wesolalapka.plFormularz zgłoszeniowy