Zajęcia sportowo - rekreacyjne

Data rozpoczęcia: 2022-11-26 09:00
Data zakończenia: 2022-11-26
Trener: Dominika Szewczyk
Telefon: 600125931
Email: dominika.szewczyk@wesolalapka.pl
Miejscowość: Łódź
Adres: Rafała Kalinowskiego 40

Przeczytaj pełen opis kursu

Trening ogólnoustrojowy dla psów

Aktywność fizyczna jest jedną z podstawowych potrzeb naszych pupili. Oczywiście jest ona w dużej mierze zależna od rasy, wieku i stanu zdrowia naszego psa, powinna być odpowiednio dobrana do jego potrzeb i możliwości. Wspólne ćwiczenia mają również nieoceniony wpływ na budowanie prawidłowej relacji pies-przewodnik.

Chcesz poznać sposoby na wspólne aktywności ze swoim pupilem, a jednocześnie zależy Ci na tym by mieć pewność, że spędzając razem czas robicie to w sposób odpowiedni i bezpieczny dla Twojego psa?

A może Twój pies nie jest zainteresowany wspólnymi zabawami, a ty nie masz pomysłu jak to zmienić?

Chcesz dowiedzieć się jak budować motywację psa i jakie są zasady prawidłowej zabawy z czworonożnym przyjacielem ?

Jeżeli tak, zapraszam na indywidualne zajęcia ogólnorozwojowe, podczas których sprawdzimy jaki typ aktywności sprawia Twojemu psu najwięcej radości. 

Trening łączy w sobie elementy psiego fitnessu, prawidłowej zabawy z przewodnikiem, budowania motywacji oraz pewności siebie psa. Na zajęciach będziemy korzystać z infrastruktury znajdującej się na placu treningowym takiej jak: opony, podesty do ćwiczeń koordynacji ruchowej, tunel, slalom, huśtawka, równoważnia, płotki z regulacją wysokości, opony do przeskakiwania, szarpaki, itp.

Czas trwania zajęć 60 minut.

Zajęcia odbywają się na placu treningowym przy ul. Rafała Kalinowskiego 40.

Zajęcia prowadzone są w trybie indywidualnym.

Zachęcam do obejrzenia krótkiego filmiku, na którym możecie zobaczyć część naszego treningu na placu: 

https://www.instagram.com/reel/CjfvSdWofCf/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D

Regulamin

  • Płatność PayU lub przelew tradycyjny przed zajęciami. W przypadku płatności przelewem tradycyjnym proszę o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres dominika.szewczyk@wesolalapka.pl
  • Uczestnik odpowiada za zachowanie swojego psa, w tym za bezpieczeństwo innych oraz ewentualne szkody, które jego pupil może wyrządzić
  • Sprzątamy po swoim psie 
  • Na zajęcia przychodzimy punktualnie
  • Osoby towarzyszące są mile widziane
  • Właściciel zapisując psa na zajęcia potwierdza,iż jest on zdrowy i nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zajęciach
  • Osoba, pod której nadzorem pozostaje pies jest odpowiedzialna za zachowanie psa oraz wszelkie wyrządzone przez niego szkody, w tym w szczególności szkody dotyczące zniszczenia mienia, zranienia lub uszkodzenia ciała psa, szkody dotyczące uszkodzenia lub zranienia przez psa właściciela/opiekuna lub osób postronnych, które w danym czasie znajdują się na placu.
  • Zajęcia mogą zostać odwołane przez prowadzącego z powodu złych warunków atmosferycznych lub innych okoliczności uniemożliwiających przeprowadzenie zajęć
  • W przypadku rezygnacji z zajęć na 24h przed obowiązuje pełen zwrot kosztów
  • W przypadku chęci odwołania rezerwacji na zajęcia zorganizowane w terminie krótszym niż 24 godziny przed wizytą  nie przysługuje zwrot kosztów rezerwacji.

 Formularz zgłoszeniowy