Spacer socjalizacyjny

Data rozpoczęcia: 2022-08-27 ???
Data zakończenia: 2022-10-01
Trener: Grzegorz Szopa
Telefon: 507407060
Email: grzegorz.szopa@wesolalapka.pl
Miejscowość: 05-462 Wiązowna
Adres: Kwiatowa 13a

Przeczytaj pełen opis kursu

Profesjonalne Spacery Socjalizacyjne dla psów z problemami agresji oraz z innymi problemami zachowania

Jeśli Twój pies nie lubi innych psów i spacer z nim przypomina walkę o przetrwanie, to czytaj dalej.

Od lat prowadzę profesjonalne zajęcia socjalizacji dla psów sprawiających kłopoty. Wiele razy trafiają do mnie psy, które zostały usunięte z innych zajęć, bo nie zachowywały się grzecznie.

Właśnie z myślą o takich psach i ich opiekunach powstały Profesjonalne Spotkania Socjalizacyjne. Jako zawodowy behawiorysta oraz trener Wesołej Łapki wiem, co trzeba zrobić, by ułatwić psom wzajemną komunikację, dzięki czemu zamiast się rzucać i szczekać na inne psy mogą spokojnie obok siebie spacerować i cieszyć się życiem.

Spacer jest dla wielu naszych psów podstawową aktywnością w ciągu dnia. Jeśli nauczysz się zarządzać spacerem z Twoim psem to na nowo odkryjesz, że może to być naprawdę przyjemne doświadczenie.

Profesjonalne Spotkania Socjalizacyjne pozwolą Tobie i Twojemu psu pogłębić zaufanie i wzajemną więź, dzięki czemu będziesz wiedzieć jakie sygnały wysyła Twój pies, jak możesz wcześnie na nie reagować, jak wspierać i jak pomagać Twojemu czworonogowi.

Dodatkowo Spotkania Socjalizacyjne są doskonałym przygotowaniem i uzupełnieniem dla prowadzonych przeze mnie Warsztatów Naprawczych.

A więc jeśli Twój pies:

szczeka i rzuca się w kierunku innych psów
ciągnie na smyczy do innych psów
obawia się ich
nie potrafi się bawić z innymi psami...

Albo jeśli Ty czujesz, że spacer z psem przestał być relaksem, a stał się przykrym obowiązkiem - zapisz się na Profesjonalne Spotkania Socjalizayjne i odzyskaj radość z posiadania psa.

Cykl obejmuje 6 spotkań socjalizacyjnych. Każde z nich trwa około 1 godziny.  

Spotykać się będziemy na terenie Parku Krajobrazowego i innych miejscach które ustalimy  o godzinie 10 30

Naszym priorytetem jest również bezpieczeństwo. Więc nie martw się, że dopuszczę do sytuacji, która mogłaby być niebezpieczna dla Ciebie lub psa.

Zapisz się już teraz, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz o czymś porozmawiać i dowiedzieć się, czy Profesjonalne Spotkania Socjalizacyjne odpowiadają rzeczywiście Twoim potrzebom - psy agresywne obowiązkowo w kagańcu zapraszam do kontaktu telefoniczna 507407060.

Grzegorz SzopaFormularz zgłoszeniowy