Dominika Marczak

Dominika Marczak

Cześć, 

Na początek, w kilku zdaniach, chciałabym przedstawić Wam skąd wzięła się moja pasja, która doprowadziła mnie do momentu, w którym mogę przywitać się z Wami jako trener Wesołej Łapki Szkoły Przyjaciół Psów w Łodzi. 

Otóż uwielbiam psy i towarzyszyły mi one od najmłodszych lat, ale dopiero w 2020 roku, gdy zdecydowałam się na adopcję psa z fundacji, sama przekonałam się jak ważne jest umiejętne i świadome wychowanie pupila i budowanie z nim prawidłowej relacji pies-przewodnik. 

Moja czworonożna towarzyszka to suczka w typie rasy American Staffordshire Terrier. Nasze początki nie były łatwe: nadmierna ekscytacja na ludzi i inne psy, pogoń za wszystkim co się rusza, lęk separacyjny, wokalizacja podczas jazdy samochodem, ciągnięcie na smyczy i wiele innych problemów behawioralnych. Chcąc pomóc zarówno jej jak i sobie trafiłam do Szkoły Przyjaciół Psów Wesoła Łapka i tak zaczęła się nasza wspólna przygoda.    

Praca z moim własnym adopciakiem stała się dla mnie źródłem ogromnej satysfakcji i pasji, a teraz nadszedł czas, w którym chciałabym podzielić się zdobytym doświadczeniem z Wami. 

Ukończyłam studia na kierunku biologia oraz diagnostyka laboratoryjna. Ukończyłam kurs zawodowy behawiorysta-praktyk-zoopsycholog w Szkole Przyjaciół Psów Wesoła Łapka.

Potrzebujesz pomocy w porozumieniu się ze swoim pupilem? Twój psiak sprawia problemy, z którymi nie wiesz jak sobie poradzić ? A może dopiero planujesz zaprosić do swojego domu czworonożnego przyjaciela i chcesz się właściwie przygotować ? 

Jeżeli odpowiedź na chociaż jedno z tych pytań brzmi "TAK" - zapraszam do kontaktu.

 

Zapraszam na szkolenia grupowe oraz treningi indywidualne. 

Kontakt:

tel. 600 125 931

email: dominika.marczak@wesolalapka.pl

Powrót do listy