SPOKÓJ! Skuteczna nauka opanowania emocji psa

Miasto:Łódź
Data rozpoczęcia: 2021-12-02
Godzina: 17:30:00
Adres:ul. Gajcego 16, 92-610 Łódź (Ogrodzony plac)
Telefon: 608067384
Email: maciej.wojciechowski@wesolalapka.pl

Skocz do rejestracji

Opis kursu

Kurs jest przeznaczony dla psów, które nadmiernie się ekscytują. 

To oznacza, że skaczą przy powitaniu, rzucają się na inne psy (bo chcą się koniecznie z nimi bawić), szczekają przy wychodzeniu na spacer, wymuszają uwagę właściciela, nie potrafią się uspokoić.

Jeśli masz takiego nadpobudliwego psa, to opanowanie jego emocji i nauczenie samokontroli jest podstawową umiejętnością, aby móc w ogóle z nim pracować.

Kurs składa się z pięciu spotkań. Pierwsze spotkanie odbywa się bez psów, a ostatnie zajęcia mają miejsce w terenie (Uroczysko Lublinek w Łodzi), aby przećwiczyć zdobyte umiejętności w rozproszeniach. 

Podczas kolejnych czterech lekcji z psami w kameralnej grupie poznasz skuteczne sposoby opanowania nadmiernej ekscytacji Twojego pupila i nauczysz się wprowadzać w życie zasady, które sprawią, że Wasze wspólne życie będzie bardziej spokojne i zrelaksowane. 

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, na ogrodzonym terenie, na który mają wstęp wyłącznie zdrowe psy (do uczestnictwa w kursie niezbędne jest zaświadczenie weterynaryjne, które można pobrać na stronie). Po zapisaniu się na kurs otrzymasz maila potwierdzającego rejestrację, zawierającego wszystkie informacje potrzebne do udziału w kursie.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Uwaga:

Kurs nie jest przeznaczony dla psów agresywnych/problemowych!

Szkolenie psów agresywnych/problemowych jest możliwe w trybie indywidualnym oraz na kursie Warsztaty Naprawcze lub wyjazdowym Super Pies.

 

Rejestracja

Brak wolnych miejsc - zapraszamy do kontaktu z trenerem.