Pies, Twój Przyjaciel

Miasto:Lublin/Puławy
Data rozpoczęcia: 2021-10-28
Godzina: 18:00:00
Adres:Młynki 64A, 24-130 Końskowola
Telefon: 781352844
Email: ada.debska@wesolalapka.pl

Skocz do rejestracji

Opis kursu

Pies wnosi wiele radości do codziennego życia. Pod warunkiem, że pies jest grzeczny i umie się właściwie zachować. Spacer z dobrze ułożonym psem może być przyjemny niezależnie od pogody. 

Wyobraź sobie jak miły może być Wasz spacer, gdy Twój pies idzie na luźnej smyczy, bawi się z Tobą aportując zabawkę lub poszukując celowo zgubionej rękawiczki, wraca na każde zawołanie, nie zaczepia innych psów i ludzi, spokojnie mija przejeżdżające samochody, rowery, bawiące się piłką dzieci. Nie zjada różnych paskudnych odpadków wywęszonych w krzakach. W domu spokojnie pozwala sobie wytrzeć łapki i idzie na swoje miejsce, żeby obeschnąć zanim pozwolisz mu wejść do pokoju (albo na kanapę, jeśli chcesz). Grzecznie wita wchodzących do domu nie skacząc po nich i nie podgryzając. Umie delikatnie bawić się zabawkami, które bez protestu oddaje na komendę. 

A gdy wyjeżdżacie na wakacje Twój pies może pojechać z wami, bo będzie umiał grzecznie zachować się w domku campingowym, hotelu lub na plaży, pozwalając się Wam relaksować w jego towarzystwie.

Czy podoba Ci się to, co właśnie przeczytałeś? Być może Twój pies na razie wcale nie jest taki grzeczny? Czy ciągnie na smyczy i spacer z nim jest jak połączenie biegów przełajowych z siłownią? Czy idąc na spacer starasz się uważnie patrzeć dokoła, żeby w porę dostrzec wrogów, bo Twój pies szczeka lub rzuca się na inne psy?. Czy obawiasz się spuszczać psa ze smyczy, bo wiesz, że Cię nie słucha i nie wraca gdy wołasz?

Jestem po to, by pomóc Ci w ułożeniu Twojego psa. Zasługujesz na to, by Twój pies był miłym towarzyszem, a nie stałym utrapieniem. A my możemy Ci pomóc osiągnąć Twój cel. Wiem JAK Ci pomóc i potrafimy to zrobić. 

Aby dostosować szkolenie Twojego psa do Twoich potrzeb, oferuję Ci kurs w dwóch wersjach, w zależności od tego ile masz czasu na trening z psem i jakie są Twoje oczekiwania.

 

  • WERSJA M 790zł

 

Obejmuje 10 lekcji, w tym  pierwsza bez psów, a pozostałe w małej grupie psów, w czasie których dowiesz się i przećwiczysz z psem takie umiejętności jak:

chodzenie na luźnej smyczy,
przychodzenie na wezwanie,
przywołanie awaryjne,
wejście na miejsce,
zostawanie,
dostawianie do nogi,
zatrzymywanie się,
komendę „nie rusz".
mijanie innych psów,

W czasie cotygodniowych zajęć nauczysz się także:

jak w praktyce nagradzać psa, by pracował nie tylko wtedy, gdy masz w ręku smakołyk lub zabawkę,
jak przyzwyczaić psa do dotyku i zabiegów pielęgnacyjnych.
jak bawić się z psem, motywować go do wykonywania poleceń na spacerze
jak pracować w codziennych, domowych sytuacjach.

W ramach ceny kursu otrzymujesz kliker i skrypt, w którym są opisane szczegółowo wszystkie przerabiane na kursie ćwiczenia.

  • WERSJA  L  990zł

Obejmuje 10 lekcji, w tym  pierwsza bez psów, a pozostałe w małej grupie psów. W czasie zajęć nauczysz się i przećwiczysz z psem wszystkie umiejętności jak w wersji M. Oprócz tego otrzymasz znacznie więcej:

 

TRZY indywidualne lekcje z trenerem w terenie, w czasie trwania kursu lub do 3 miesięcy po jego zakończeniu.
przywołanie w rozproszeniach (np. w czasie spaceru).
chodzenie na smyczy po mieście.
chodzenie bez smyczy po parku i przywołanie.
komendę „nie rusz" podczas spaceru.
zatrzymywanie się przy krawężniku przed przejściem przez jezdnię.
zabawy węchowe podczas spaceru.

 

 

Zajęcia prowadzę nowoczesnymi metodami opartymi na aktualnej wiedzy. Zależy mi na tym, by pies robił to, o co go prosimy z radością i by było to w równym stopniu przyjemne dla niego jak i dla Ciebie. Chcę, by szkolenie było przygodą pełną nauki i zabawy, która stanie się dla Was sposobem na wspólne spędzanie czasu.

Zostań najlepszym trenerem swojego psa!

 

Psy agresywne, chore oraz suczki w trakcie cieczki nie mogą uczestniczyć w szkoleniu.

Rejestracja

Wolne miejsca: 7

Wersja podstawowa 790 Wolnych miejsc: 4
Pies, Twój Przyjaciel
Wersja L   990 zł   Wolnych miejsc: 3    

Dane uczestnika


Dane psa

Cena końcowa:

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez Wesoła Łapka moich danych osobowych w celach obsługi zgłoszenia (zgodnie z RODO z dnia 27 kwietnia 2016).    

Potwierdzam zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu i w pełni je akceptuję.