Pies Twój Przyjaciel

Miasto:Gliwice/Zabrze Północ
Data rozpoczęcia: 2021-11-16
Godzina: 18:00:00
Adres:Handlowa 4a, Zabrze
Telefon: 505-986-792
Email: grzegorz.zierold@wesolalapka.pl

Skocz do rejestracji

Opis kursu

Kurs Pies Twój Przyjaciel przeznaczony jest dla osób, których psy ukończyły 5 miesiąc życia.

Będziesz mieć możliwość przećwiczenia ze swoim psem między innymi skupienia  uwagi na przewodniku, spokojnego mijania innych psów, opanowania emocji, przywołania, chodzenia na luźniej smyczy, zostawania na wyznaczonym miejscu i wiele innych.

W ramach kursu otrzymasz kliker oraz skrypt, w którym są opisane szczegółowo wszystkie przerabiane na kursie ćwiczenia. Skrypt będzie również pomocy przy zadaniach domowych, które każdy z uczestników będzie miał do wykonania między zajęciami.

Pierwsze spotkanie jest organizowane bez psów. Omówimy na nim sposób prowadzenia zajęć, przygotowanie psa do ćwiczeń i pracę domową. Decyzję o wyborze wersji kursu należy podjąć najpóźniej po pierwszym spotkaniu organizacyjnym.

UWAGA: Kurs Pies, Twój Przyjaciel jest skierowany wyłącznie do psów niewykazujących agresji do ludzi i innych psów. Jeśli Twój pies zachowuje się agresywnie zapraszam na warsztaty naprawcze lub konsultacje indywidualne.

Kurs jest dostępny w 2 wariantach:

- wersja M - 900 zł składa z 10 spotkań,

- wersja L - 1150 zł składa się z 10 spotkań plus dodatkowo 3 indywidualne spotkania z trenerem na placu treningowym (do wykorzystania w czasie trwania kursu lub do 1 miesiąca po zakończeniu kursu).

 

Kontakt z trenerem:

Grzegorz Zierold

tel.: 505-986-792

e-mail: grzegorz.zierold@wesolalapka.pl

Rejestracja

Wolne miejsca: 4

Wersja podstawowa 900 Wolnych miejsc: 0
Pies Twój Przyjaciel
Wersja rozszerzona   1150 zł   Wolnych miejsc: 4    
Pies Twój Przyjaciel

Dane uczestnika


Dane psa

Cena końcowa:

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez Wesoła Łapka moich danych osobowych w celach obsługi zgłoszenia (zgodnie z RODO z dnia 27 kwietnia 2016).    

Potwierdzam zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu i w pełni je akceptuję.