Socjalizacja-Komunikacja

Miasto:Warszawa - Wiązowna, Wesoła, Wawer
Data rozpoczęcia: 2021-09-26
Godzina: 10:00:00
Adres:Wiązowna Kwiatowa 13a
Telefon: 507407060
Email: grzegorz.szopa@wesolalapka.pl

Skocz do rejestracji

Opis kursu

 Socjalizacyja-Komunikacja

Jeśli Twój pies  lubi inne psy i lubi kontakty z innymi psami , to czytaj dalej.

Od lat prowadzę  zajęcia socjalizacji dla psów sprawiających kłopoty i dla psów które nie mają problemów z komunikacją . 

Właśnie z myślą o takich psach i ich opiekunach powstały  Spotkania Socjalizacja-Komunikacja. Jako zawodowy behawiorysta oraz trener Wesołej Łapki wiem, co trzeba zrobić, by ułatwić psom wzajemną komunikację, dzięki czemu mogą razem się bawić oraz przebywć obok siebue  i cieszyć się życiem.

Socjalizacja jest dla wielu naszych psów podstawową prawidłowej komunikacji z innymi psami.

 Socjalizacja pozwolą Tobie i Twojemu psu pogłębić zaufanie i wzajemną więź, dzięki czemu będziesz wiedzieć jakie sygnały wysyła Twój pies, jak możesz wcześnie na nie reagować, jak wspierać i jak pomagać Twojemu czworonogowi.

Dodatkowo spotkania Socjalizacyjne są doskonałym przygotowaniem i uzupełnieniem dla prowadzonych przeze mnie Warsztatów Naprawczych.

Cykl obejmuje 5 spotkań socjalizacyjnych. Każde z nich trwa około 45 minut.. Spotykamy się raz w tygodniu . 

Spotykać się będziemy na terenie Hotelu dla sów Świat Pupila  o godzinie 10 00

Naszym priorytetem jest również bezpieczeństwo. Więc nie martw się, że dopuszczę do sytuacji, która mogłaby być niebezpieczna dla Ciebie lub psa, możliwe będzie  puszcznie psów bez smyczy aby mogły wchodzić z sobą interakcje.

Zapisz się już teraz, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.

PRZED ZAPISEM PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY 507407060 w celu ustalenia szczegółowego omówienia spotkań. W zajęciach socjalizacji mogą brać udział psy które brały już udział w takich zajęciach lub były po ocenie zachowania.

Grzegorz Szopa

 

Rejestracja

Brak wolnych miejsc - zapraszamy do kontaktu z trenerem.