Warsztaty Naprawcze

Miasto:Warszawa - Wiązowna, Wesoła, Wawer
Data rozpoczęcia: 2021-12-19
Godzina: 16:00:00
Adres:Wiązowna Kwiatowa 13a
Telefon: 507407060
Email: grzegorz.szopa@wesolalapka.pl

Skocz do rejestracji

Opis kursu

Warsztaty Naprawcze

Jeśli Twój pies nie lubi innych psów  zachowuje się agresywnie a spacer z nim przypomina walkę o przetrwanie, to czytaj dalej.

Warsztaty naprawcze przeznaczone są dla psów sprawiających kłopoty. Wiele razy trafiają do mnie psy, które zostały usunięte z innych zajęć, bo nie zachowywały się grzecznie. 

Właśnie z myślą o takich psach i ich opiekunach powstały warsztaty naprawcze . Jako zawodowy behawiorysta oraz trener Wesołej Łapki wiem, co trzeba zrobić, by ułatwić psom wzajemną komunikację, dzięki czemu zamiast się rzucać i szczekać na inne psy mogą spokojnie obok siebie spacerować i cieszyć się życiem zamiast atakować inne psy.

Warsztaty naprawcze pozwolą Tobie i Twojemu psu pogłębić zaufanie i wzajemną więź, dzięki czemu będziesz wiedzieć jakie sygnały wysyła Twój pies, jak możesz wcześnie na nie reagować, jak wspierać i jak pomagać Twojemu psu .

A więc jeśli Twój pies:

  • szczeka i rzuca się w kierunku innych psów
  • atakuje inne psy i ludzi
  • obawia się ich
  • ma problemy z opanowaniem emocji , ciągnie na smyczy. 

Albo jeśli Ty czujesz, że spacer z psem przestał być relaksem, a stał się przykrym obowiązkiem - zapisz się na Warsztaty naprawcze i odzyskaj radość z posiadania psa.

Cykl wersji rozszerzonej  i luks obejmuje 8 spotkań i odbywają się indywidualnie,wersja pdstawowa przeznaczona jest dla psów nadpobudliwych ciagnących na smyczy bez zachowań agresywnych  i obejmuje cykl 5 spotkań   Każde z nich trwa około 1 godziny. . 

Spotykać się będziemy na terenie Hotelu dla psów Świat Pupila  

Naszym priorytetem jest również bezpieczeństwo. Więc nie martw się, że dopuszczę do sytuacji, która mogłaby być niebezpieczna dla Ciebie lub psa.                                                                                                                                      Warsztaty naprawcze są dostępne w trzech wersjach , wersja podstawowa , wersja rozszerzona i wersja luks w wersji luks dodatkowo korzystam z różnych technik i narzędzi dopasowując je indywidualnie do potrzeb konkretnego psa i jego zachowania w wersji tej czas między kolejnymi spotkaniami może być różny zależy to od postępów psa. Zapisz się już teraz, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.

PRZED ZAPISEM PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY 507407060.

Grzegorz Szopa

 

Rejestracja

Wolne miejsca: 23

Wersja podstawowa 750 Wolnych miejsc: 14
Warsztaty Naprawcze
Wersja luks   1960 zł   Wolnych miejsc: 6    
Wersja rozszerzona   1200 zł   Wolnych miejsc: 3    

Dane uczestnika


Dane psa

Cena końcowa:

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez Wesoła Łapka moich danych osobowych w celach obsługi zgłoszenia (zgodnie z RODO z dnia 27 kwietnia 2016).    

Potwierdzam zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu i w pełni je akceptuję.