Przedszkole dla szczeniąt

Miasto:Kraków
Data rozpoczęcia: 2021-08-21
Godzina: 09:00:00
Adres:Kraków ul. Łagiewnicka 29C
Telefon: 577250054
Email: magdalena.laga@wesolalapka.pl

Skocz do rejestracji

Opis kursu

W kursie mogą uczestniczyć szczenięta wszystkich ras, również nierasowe, które ukończyły 8 tydzień życia i są zdrowe. Zajęcia odbywają się w zamkniętym pomieszczeniu, gdzie nie mają wstępu obce psy. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo szczeniaczków prosimy o zaświadczenie od lekarza weterynarii, który stwierdza, że szczeniak jest zdrowy, odrobaczony, wolny od pasożytów zewnętrznych i nie ma przeciwwskazań do rozpoczęcia zajęć w psim przedszkolu.  Kurs „Psie Przedszkole” obejmuje sześć cotygodniowych spotkań, składających się z części teoretycznej i praktycznej. Podczas zajęć właściciele uzyskują wiele cennych informacji o wychowaniu psa, nauce czystości, zasadach domowych, bezpiecznych zabawkach i zabawach, odpowiednim żywieniu psiaka, właściwym używaniu sprzętów szkoleniowych, obroży, smyczy itp.

Każde spotkanie odbywa się z psami i trwa ok. 1 godziny (w czas zajęć wliczone są również przerwy pozwalające psom odpocząć ). W czasie spotkań szczeniaczki mają możliwość zapoznawania się z nowym miejscem, ludźmi, innymi psami oraz przedmiotami. Właściciele uczą się jak kontrolować zabawy psów, co zrobić gdy szczeniak gryzie po rękach i skacze na ludzi, jak uczyć psa odpoczynku, załatwiania się w określonym miejscu, przychodzenia do przewodnika na każde wezwanie, chodzenia na luźnej smyczy,  jak pozytywnie i bez przemocy nauczyć psa respektowania granic, ograniczeń i zasad jakie obowiązują w domu. 

Dwa ostatnie spotkania kursu odbywają się w publicznym miejscu (dworzec, rynek, park rozrywki)

Zajęcia z kursu Przedszkole dla szczeniąt odbywają się na ogorodzonym placyku na ulicy Łagiewnickiej 29.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 577250054 lub mailowy magdalena.laga@wesolalapka.pl chętnie odpowiem na wszystkie pytania :) 

Rejestracja

Wolne miejsca: 4

Wersja podstawowa 500 Wolnych miejsc: 4
Przedszkole dla szczeniąt

Dane uczestnika


Dane psa

Cena końcowa:

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez Wesoła Łapka moich danych osobowych w celach obsługi zgłoszenia (zgodnie z RODO z dnia 27 kwietnia 2016).    

Potwierdzam zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu i w pełni je akceptuję.