Warsztaty Naprawcze

Miasto:Warszawa - Wiązowna, Wesoła, Wawer
Data rozpoczęcia: 2021-08-22
Godzina: 16:00:00
Adres:Wiązowna Kwiatowa 13a
Telefon: 507407060
Email: grzegorz.szopa@wesolalapka.pl

Skocz do rejestracji

Opis kursu

Warsztaty Naprawcze

Jeśli Twój pies nie lubi innych psów  zachowuje się agresywnie a spacer z nim przypomina walkę o przetrwanie, to czytaj dalej.

Warsztaty naprawcze przznaczone są dla psów sprawiających kłopoty. Wiele razy trafiają do mnie psy, które zostały usunięte z innych zajęć, bo nie zachowywały się grzecznie. 

Właśnie z myślą o takich psach i ich opiekunach powstały Warsztaty naprawcze . Jako zawodowy behawiorysta oraz trener Wesołej Łapki wiem, co trzeba zrobić, by ułatwić psom wzajemną komunikację, dzięki czemu zamiast się rzucać i szczekać na inne psy mogą spokojnie obok siebie spacerować i cieszyć się życiem zamiast atakować inne psy.

Warsztaty naprawcze pozwolą Tobie i Twojemu psu pogłębić zaufanie i wzajemną więź, dzięki czemu będziesz wiedzieć jakie sygnały wysyła Twój pies, jak możesz wcześnie na nie reagować, jak wspierać i jak pomagać Twojemu psu .

A więc jeśli Twój pies:

  • szczeka i rzuca się w kierunku innych psów
  • atakuje inne psy i ludzi
  • obawia się ich
  • ma problemy z opanowaniem emocji.

Albo jeśli Ty czujesz, że spacer z psem przestał być relaksem, a stał się przykrym obowiązkiem - zapisz się na Warsztaty naprawcze i odzyskaj radość z posiadania psa.

Cykl obejmuje 8 spotkań . Każde z nich trwa około 1 godziny. Spotykamy się raz w tygodniu w grupie liczącej maksymalnie cztery psy. 

Spotykać się będziemy na terenie Hotelu dla psów Świat Pupila  

Naszym priorytetem jest również bezpieczeństwo. Więc nie martw się, że dopuszczę do sytuacji, która mogłaby być niebezpieczna dla Ciebie lub psa.                                                                                                                              Warsztaty naprawcze są dostępne w dwóch wersjach , wersja podstawowa i wersja rozszerzona w wersji rozszerzonej dodatkowo korzystam z różnych technik i narzędzi dopaswując je indywidualnie do potrzeb konkretnego psa i jego zachowania w wersji tej czas między kolejnymi spotkaniami może być różny zależy to od postępów psa. Zapisz się już teraz, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.

PRZED ZAPISEM PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY 507407060.

Grzegorz Szopa

 

Rejestracja

Wolne miejsca: 2

Wersja podstawowa 1200 Wolnych miejsc: 0
Warsztaty Naprawcze
wersja rozszerzona   1650 zł   Wolnych miejsc: 2    

Dane uczestnika


Dane psa

Cena końcowa:

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez Wesoła Łapka moich danych osobowych w celach obsługi zgłoszenia (zgodnie z RODO z dnia 27 kwietnia 2016).    

Potwierdzam zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu i w pełni je akceptuję.