Przedszkole dla szczeniąt

Miasto:Wrocław
Data rozpoczęcia: 2021-09-18
Godzina: 08:30:00
Adres:Wrocław, ul. Folwarczna
Telefon: 664 494 038
Email: barbara.sobotka@wesolalapka.pl

Skocz do rejestracji

Opis kursu

Kurs „Przedszkole dla szczeniąt” jest skierowany do właścicieli szczeniąt od 8-go tygodnia do ukończenia 4-go miesiąca życia. W kursie mogą uczestniczyć szczenięta wszystkich typów i ras.

Przedszkole dla szczeniąt obejmuje 6 cotygodniowych spotkań, składających się z części teoretycznej i praktycznej. Podczas zajęć, oprócz praktycznego przećwiczenia wielu przydatnych umiejętności pod okiem trenera, właściciele uzyskują wiele cennych informacji o wychowaniu psa, nauce czystości, zasadach domowych, rozwiązywaniu typowych problemów pojawiających się wraz z dorastaniem szczeniaka.

Każde spotkanie odbywa się z psami i trwa ok. 1 godziny (oczywiście z przerwami na zabawę). W czasie spotkań szczeniaczki mają możliwość zapoznawania się z nowym miejscem, ludźmi, innymi psami, różnymi dźwiękami itd. Właściciele zaś uczą się jak kontrolować zabawy psów, co zrobić gdy szczeniak gryzie po rękach i skacze na ludzi, jak uczyć psa odpoczynku, załatwiania się w określonym miejscu, przychodzenia do przewodnika na każde wezwanie mimo rozproszeń, chodzenia na luźnej smyczy, a także jak pozytywnie i bez przemocy nauczyć psa respektowania granic oraz zasad obowiązujących w domu.

Dwa ostatnie spotkania kursu odbywają się na mieście, w publicznym miejscu, gdzie właściciele nauczą się w praktyce, jak mają się zachować, by zapewnić szczeniakowi komfort i bezpieczeństwo.

Przedszkole dla szczeniaków jest doskonałym fundamentem dla dalszej nauki np. w ramach kursu z zakresu podstawowego posłuszeństwa Pies Twój Przyjaciel.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, na ogrodzonym terenie, na który mają wstęp wyłącznie zdrowe psy (do pobrania zaświadczenie weterynaryjne niezbędne do uczestnictwa w kursie). Po zapisaniu się na kurs otrzymasz maila potwierdzającego rejestrację, zawierającego wszystkie informacje potrzebne do udziału w kursie.

 

Cena kursu „Przedszkole dla szczeniąt” we Wrocławiu: 600zł

 

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.


 

W razie pytań zapraszam do kontaktu:

 

tel. 664 494 038

e-mail: barbara.sobotka@wesolalapka.pl

Rejestracja

Wolne miejsca: 4

Wersja podstawowa 600 Wolnych miejsc: 4
Przedszkole dla szczeniąt

Dane uczestnika


Dane psa

Cena końcowa:

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez Wesoła Łapka moich danych osobowych w celach obsługi zgłoszenia (zgodnie z RODO z dnia 27 kwietnia 2016).    

Potwierdzam zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu i w pełni je akceptuję.