Kurs luźna smycz.

Miasto:Warszawa - Wiązowna, Wesoła, Wawer
Data rozpoczęcia: 2021-08-19
Godzina: 13:00:00
Adres:Wiązowna Kwiatowa 13a
Telefon: 507407060
Email: grzegorz.szopa@wesolalapka.pl

Skocz do rejestracji

Opis kursu

Kurs:luźna smycz.

Jeśli Twój  spacer z  przypomina walkę o przetrwanie, to czytaj dalej.

Od lat prowadzę szkolenia dla psów sprawiających kłopoty jednym z nich jest  chodzenie na  luźnej smyczy. Wiele razy trafiają do mnie psy, które nie potrafią spokojnie podążać za przewodnikiem. 

Właśnie z myślą o takich psach i ich opiekunach powstał Kurs luźna smycz  Jako zawodowy behawiorysta oraz trener Wesołej Łapki wiem, co trzeba zrobić, by pies mógł spokojnie z tobą spacerować , dzięki czemu zamiast ciągnąć i szarpać na smyczy spokojnie będzie obok siebie spacerować i cieszyć się życiem.

Spacer jest dla wielu naszych psów podstawową aktywnością w ciągu dnia. Jeśli nauczysz się zarządzać spacerem z Twoim psem to na nowo odkryjesz, że może to być naprawdę przyjemne doświadczenie. 

Kurs luźna smycz pozwolą Tobie i Twojemu psu pogłębić zaufanie i wzajemną więź, dzięki czemu będziesz wiedzieć jakie sygnały wysyła Twój pies, jak możesz wcześnie na nie reagować, jak wspierać i jak pomagać Twojemu czworonogowi.

A więc jeśli Twój pies:cięgne na smyczy.

Albo jeśli Ty czujesz, że spacer z psem przestał być relaksem, a stał się przykrym obowiązkiem - zapisz się na Kurs luźna smycz.

Cykl obejmuje 5 spotkań .Każde z nich trwa około 1 godziny. Spotykamy się raz w tygodniu w grupie liczącej maksymalnie pięć  psów.

Spotykać się będziemy na terenie Hotelu dla Psów Świat Pupila o godzinie 12:00

Zapisz się już teraz, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.

PRZED ZAPISEM PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY 507407060.

Grzegorz Szopa

 

Rejestracja

Wolne miejsca: 3

Wersja podstawowa 550 Wolnych miejsc: 3
Kurs luźna smycz.

Dane uczestnika


Dane psa

Cena końcowa:

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez Wesoła Łapka moich danych osobowych w celach obsługi zgłoszenia (zgodnie z RODO z dnia 27 kwietnia 2016).    

Potwierdzam zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu i w pełni je akceptuję.