Psiaki Młodziaki

Miasto:Gliwice/Zabrze Południe
Data rozpoczęcia: 2021-06-26
Data zakończenia: 2021-07-17
Godzina: 10:00:00
Adres:ul. Jaskółcza 40
Telefon: 793585553
Email: piotr.cygankiewicz@wesolalapka.pl

Skocz do rejestracji

Opis kursu

Okres od 5 do mniej więcej 9 - 10 miesiąca życia można porównać z wiekiem gimnazjalnym (wczesnolicealnym) u naszych dzieci. Jest to czas przemiany z dziecka w dorosłego, pełen gwałtownych emocji, testowania granic i zasad, buntu i kształtowania własnego zdania.

Podobnie w życiu naszego szczeniaka przychodzi moment, gdy niemal z dnia na dzień przedstaje podążać za człowiekiem, nie przychodzi na zawołanie, grymasi przy jedzeniu, „głuchnie” na znane sobie polecenia, nagle wystraszy się czegoś i mamy wrażenie, że robi wszystko nam na złość.

Podrastający pies sprawdza prawie przez cały czas co mu wolno, a czego nie wolno i DLACZEGO ma coś zrobić, co my mu mówimy, zamiast robić to, na co on ma ochotę.

Niektórzy zaczynają wtedy karać psa, co może prowadzić do pogorszenia ich wzajemnej relacji.

Ten okres wymaga od przewodnika wiele cierpliwości, konsekwencji i wsparcia ze strony doświadczonych trenerów. 

Celem kursu „Psiaki - Młodziaki” jest dostarczenie Państwu wiedzy i umiejętności do poradzenia sobie z podrostkiem w skuteczny i bezpieczny sposób.

Podczas kursu będziemy uczyć psy przychodzenia na wezwanie, chodzenia na luźnej smyczy, respektowania granic, szanowania ograniczeń, które wprowadzamy po to, aby nasze wspólne życie nie było nieogarniętym chaosem.

Przebieg kursu

Kurs składa się z 4 spotkań z psami, które odbywają się 1 raz w tygodniu i trwają przez godzinę. Ostatnie spotkanie organizujemy w mieście, aby przećwiczyć wszystkie zdobyte na kursie umiejętności w warunkach realnego życia i prawdziwych rozproszeń.

Rejestracja

Wolne miejsca: 3

Wersja podstawowa 400 Wolnych miejsc: 3
Psiaki Młodziaki

Dane uczestnika


Dane psa

Cena końcowa:

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez Wesoła Łapka moich danych osobowych w celach obsługi zgłoszenia (zgodnie z RODO z dnia 27 kwietnia 2016).    

Potwierdzam zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu i w pełni je akceptuję.