Pies Twój Przyjaciel

Miasto:Wrocław
Data rozpoczęcia: 2021-02-06
Godzina: 10:00:00
Adres:Wrocław, ul. Folwarczna
Telefon: 664 494 038
Email: barbara.sobotka@wesolalapka.pl

Skocz do rejestracji

Opis kursu

Kurs Pies Twój Przyjaciel jest kierowany do właścicieli psów w wieku powyżej 4 miesiąca życia. Dostępny jest w wersji M i L.

Wersja M (standardowa) obejmuje 10 lekcji, w tym pierwsza - organizacyjno-teoretyczna bez psów, a pozostałe w małej grupie psów, dzięki czemu będzie możliwość pomocy każdemu uczestnikowi z osobna. W czasie zajęć przećwiczysz z psem takie umiejętności jak: dostawianie psa do nogi i chodzenie na luźnej smyczy, spokojne mijanie innych psów, przychodzenie na wezwanie oraz przywołanie awaryjne, wejście na miejsce, zostawanie, komendę „nie rusz" i inne. Nauczysz się także: jak w praktyce nagradzać psa, by pracował nie tylko wtedy, gdy masz w ręku smakołyk lub zabawkę, jak przyzwyczaić psa do dotyku i zabiegów pielęgnacyjnych, jak bawić się z psem, motywować go do wykonywania poleceń na spacerze oraz jak pracować w codziennych, domowych sytuacjach, a nie tylko podczas zajęć na placu szkoleniowym.

W ramach kursu otrzymasz kliker oraz skrypt, w którym są opisane szczegółowo wszystkie przerabiane na kursie ćwiczenia. Dzięki temu łatwo poradzisz sobie z pracą z psem – umiejętności nabyte podczas lekcji trzeba będzie oczywiście utrwalać w domu, w ramach zadania domowego, dlatego opisy ćwiczeń zawarte w skrypcie mogą się okazać bardzo pomocne.

W wersji L (rozszerzonej) oprócz powyższych otrzymasz dodatkowo 3 indywidualne lekcje z trenerem w terenie, w czasie trwania kursu lub do 3 miesięcy po jego zakończeniu. Lekcje indywidualne możesz zamienić na jedną wizytę trenera w domu.

Wybierając wersję L masz również możliwość wniesienia opłaty w dwóch ratach: pierwsza rata na początku, druga po 5 lekcji.

Decyzję odnośnie wyboru wersji kursu możesz podjąć po pierwszych zajęciach.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, na ogrodzonym terenie, na który mają wstęp wyłącznie zdrowe psy (do pobrania zaświadczenie weterynaryjne niezbędne do uczestnictwa w kursie). Po zapisaniu się na kurs otrzymasz maila potwierdzającego rejestrację, zawierającego wszystkie informacje potrzebne do udziału w kursie.

 

Cena kursu Pies Twój Przyjaciel we Wrocławiu:

wersja M: 790zł, płatne najpóźniej po pierwszej lekcji
wersja L: 990zł, w całości albo dwóch równych ratach (bezpośrednio po pierwszej i po piątej lekcji)

 

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Uwaga:

Kurs Pies Twój Przyjaciel nie jest przeznaczony dla psów agresywnych/problemowych!

Szkolenie psów agresywnych/problemowych jest możliwe w trybie indywidualnym oraz na kursie wyjazdowym Super Pies.

 

W razie pytań zapraszam do kontaktu:

 

tel. 664 494 038

e-mail: barbara.sobotka@wesolalapka.pl

Rejestracja

Wolne miejsca: 2

Wersja podstawowa 790 Wolnych miejsc: 0
Pies Twój Przyjaciel
Wersja rozszerzona   990 zł   Wolnych miejsc: 2    
Pies Twój Przyjaciel wersja L

Dane uczestnika


Dane psa

Cena końcowa:

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez Wesoła Łapka moich danych osobowych w celach obsługi zgłoszenia (zgodnie z RODO z dnia 27 kwietnia 2016).    

Potwierdzam zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu i w pełni je akceptuję.