Pies Twój Przyjaciel

Miasto:Gliwice/Zabrze Północ
Data rozpoczęcia: 2020-10-27
Godzina: 18:15:00
Adres:Handlowa 4a, Zabrze
Telefon: 505-986-792
Email: grzegorz.zierold@wesolalapka.pl

Skocz do rejestracji

Opis kursu

Kurs Pies Twój Przyjaciel przeznaczony jest dla osób, których psy ukończyły 5 miesiąc życia i chcą ich nauczyć zasad podstawowego posłuszeństwa.

Będziesz mieć możliwość przećwiczenia ze swoim psem między innymi skupienia  uwagi na przewodniku, spokojnego mijania innych psów, opanowania emocji, przywołania, chodzenia na luźniej smyczy, zostawania na wyznaczonym miejscu i wiele innych.

W ramach kursu otrzymasz kliker oraz skrypt, w którym są opisane szczegółowo wszystkie przerabiane na kursie ćwiczenia. Skrypt będzie również pomocy przy zadaniach domowych, które każdy z uczestników będzie miał do wykonania między zajęciami.

Pierwsze spotkanie jest organizowane bez psów. Omówimy na nim sposób prowadzenia zajęć, przygotowanie psa do ćwiczeń i pracę domową. Decyzję o wyborze wersji kursu należy podjąć najpóźniej po pierwszym spotkaniu organizacyjnym.

UWAGA: Kurs Pies, Twój Przyjaciel jest skierowany wyłącznie do psów niewykazujących agresji do ludzi i innych psów. Jeśli Twój pies zachowuje się agresywnie zapraszam na warsztaty naprawcze lub konsultacje indywidualne.

Kurs jest dostępny w 2 wariantach:

- wersja M - 790 zł składa z 10 spotkań,

- wersja L - 990 zł składa się z 10 spotkań plus dodatkowo 3 indywidualne spotkania z trenerem na placu treningowym (do wykorzystania w czasie trwania kursu lub do 1 miesiąca po zakończeniu kursu).

Rejestracja

Wolne miejsca: 2

Wersja podstawowa 790 Wolnych miejsc: 1
Pies Twój Przyjaciel
pies twoj przyjaciel   990 zł   Wolnych miejsc: 1    
wersja l

Dane uczestnika


Dane psa

Cena końcowa:

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez Wesoła Łapka moich danych osobowych w celach obsługi zgłoszenia (zgodnie z RODO z dnia 27 kwietnia 2016).    

Potwierdzam zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu i w pełni je akceptuję.