Sławomir Pięta - Trener

Zwierzęta obecne były w moim życiu w zasadzie od zawsze. Oczywiście na pierwszym miejscu był pies a w zasadzie suka Saba. Mieszkała z nami w czasach, kiedy nie było dostępu do szerokiej literatury dotyczącej zachowania psów, a profesjonalne szkoły zajmujące się pomocą właścicielom w wychowaniu ich zwierząt nie istniały.

Saba była psem znającym podstawowe komendy, niestety absolutnie nie wychowanym. Żeby być uczciwym, to ona wychowała sobie wszystkich domowników. Mimo to była kochanym zwierzakiem. Przeżyła z nami prawie 13 lat. Po jej odejściu bardzo długo wzbraniałem się przed nowym psem. Wraz z żoną wmawialismy sobie, że pies w naszym domu to za duży obowiązek, że nie będziemy mieli dla niego czasu z powodu pracy.

Wszystko zmieniło się we wrześniu 2010 roku. Uznaliśmy wspólnie, że dom bez psa jest bardzo pusty. Wtedy pojawiła się u nas czarna kulka – suczka rasy Labrador o imieniu DIUNA. Jako „świadomy" właściciel czytałem wszystko co wpadło mi w ręce a dotyczyło szkolenia i wychowania psa. Chcąc uniknąć problemów jakich przysporzyła nam Saba zapisałem Diunę do „Psiego Przedszkola", jednak czegoś mi na tych zajęciach brakowało.  Postanowiłem poszerzyć swoją wiedzę na temat psów i tak trafiłem na kurs trenerski Wesołej Łapki. Od Jacka Gałuszki dowiedziałem się jak przyjemnie dla obu stron kształtować więź człowieka z psem. Poza tym poznałem grupę wspaniałych ludzi, podobnie jak ja zakręconych na punkcie naszych „mniejszych przyjaciół".

To czego nauczyłem się na kursie chcę przekazać właścicielom, którzy pragną aby życie z ich psem było łatwe i przyjemne. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, a żadna wątpliwość dotycząca relacji z psem nie pozostaje bez odpowiedzi.

Zapraszam wszystkich chcących dobrze się bawić, a przez zabawę szkolić własnego psa, na kursy w Szkole Przyjaciół Psów WESOŁA ŁAPKA.

Kontakt:

tel. kom.: 722 012 202

e-mail: slawomir.pieta@wesolalapka.pl