Nie bój się! - czyli strachy pod kontrolą

Miasto:Wrocław
Data rozpoczęcia: 2018-04-21
Data zakończenia: 2019-04-22
Godzina: 11:00:00
Adres:Wrocław
Telefon: 608773203
Email: krzysztof.miszkiel@wesolalapka.pl

Skocz do rejestracji

Opis kursu

UWAGA! ZMIANA TERMINU!

Strach towarzyszy nam i naszym psom na co dzień, jest naturalną reakcją obronną każdego żywego organizmu. Jednak kiedy to strach przejmuje kontrolę nad naszym zachowaniem, utrudnia normalne funkcjonowanie na co dzień, może być bardzo uciążliwy i przeszkadzać w życiu.
Warsztaty skierowane są do wszystkich właścicieli psów strachliwych, zarówno takich, które są wycofane w życiu codziennym jak i tych, które boją się konkretnych sytuacji.
Warsztaty składają się z części teoretycznej (wykład) oraz praktycznej pracy z psami i ukierunkowane są na zrozumienie mechanizmów strachu i lęku oraz poznanie technik do codziennej pracy z psem lękliwym.

W trakcie warsztatów dowiemy się czym jest strach, jak działa, poznamy jego przyczyny, reakcje organizmu na strach, dowiemy się jak w prosty sposób zdefiniować zachowanie naszego psa, porozmawiamy o prawidłowej komunikacji z psem lękliwym oraz - co najważniejsze - poznamy różne techniki pracy, które będziemy mogli przećwiczyć także w praktyce!

Warsztaty poprowadzi Krzysztof Miszkiel.

Warsztaty obejmuję praktyczną pracę z psami (3 sesje) oraz dwa wykłady teoretyczne.

Rejestracja

Wolne miejsca: 8

Wersja podstawowa 349 Wolnych miejsc: 8
Nie bój się! - czyli strachy pod kontrolą

Dane uczestnika


Dane psa

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez Wesoła Łapka moich danych osobowych w celach obsługi zgłoszenia (zgodnie z RODO z dnia 27 kwietnia 2016).    

Potwierdzam zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu i w pełni je akceptuję.