Pies Twój Przyjaciel godz. 18:00

Miasto:Łódź
Data rozpoczęcia: 2020-01-15
Godzina: 18:00:00
Adres:Brukowa 8, Łódź
Telefon: 694329328
Email: anna.kusmierek@wesolalapka.pl

Skocz do rejestracji

Opis kursu

Kurs podstawowego posłuszeństwa dla psów po ukończeniu 4 miesiąca życia w Łodzi prowadzi trenerka - Anna Kuśmierek. Zajęcia prowadzimy w ogrzewanej i oświetlonej sali szkoleniowej. W sezonie wiosenno - letnim, o ile warunki pogodowe na to pozwalają, spotkania odbywają się również na zewnątrz.

Kurs dostępny jest w  wersji M - składa się z 10 spotkań, z których każde trwa około dwie godziny lekcyjne. Cena 800 zł.

Aby zapoznać się szczegółowo z opisem kursu kliknij tutaj.

UWAGA! Pamiętaj, że kurs posłuszeństwa to nauka komend, a nie manier. Komendy to przedstawienie, maniery to styl życia. Na kursie Pies Twój Przyjaciel pracujemy nad nauką różnych umiejętności, budujemy motywację na współpracę, rozwijamy psie talenty. To doskonały wybór, jeśli na co dzień nie masz większych problemów z psem i chcesz wzbogacać Waszą wspólną relację. Jeżeli chcesz skupić się na wychowaniu, pracy nad stabilnością emocjonalną, problemach behawioralnych polecamy kurs Warsztaty Naprawcze

Zajęcia odbywają się w kameralnej grupie (max. 4 - 5 psów). Obowiazuje kolejność zapisów. W przypadku, gdy limit zapisów zostanie wyczerpany, chętni znajdą się na liście rezerwowej i będą mieli pierwszeństwo w zapisaniu się na kolejną edycję kursu, lub wezmą udział w aktualnej edycji, jeśli ktoś z listy głównej zrezygnuje.

Istnieje możliwość płatności w 2 ratach.

Po zapisaniu się na kurs otrzymasz maila potwierdzającego rejestrację.

Rejestracja

Brak wolnych miejsc - zapraszamy do kontaktu z trenerem.