Trening dla absolwentów kursu PTP

Miasto:Poznań
Data rozpoczęcia: 2019-07-15
Godzina: 18:00:00
Adres:Racjonalizatorów 3, Poznań
Telefon: 608313872
Email: magdalena.waligora@wesolalapka.pl

Skocz do rejestracji

Opis kursu

Treningi posłuszeństwa skierowane są do absolwentów kursu Pies,Twój Przyjaciel, którzy w dalszym ciągu chcą doskonalić swoje umiejętności oraz stawiać psom wyzwania w nowych sytuacjach i różnorodnych rozproszeniach.

Spotykania odbywają się w różnych lokalizacjach: park/ miasto/ sala szkoleniowa. Na kilka dni przed terminem danego treningu otrzymają Państwo mailowo informację dotyczącą miejsca treningu oraz niezbędnych akcesoriów.

Cena treningu: 50 zł

Czas treningu: 1 godzina

Minimalna liczba uczestników: 3, maksymalna: 5.

Treningi odbywają się kilka razy w miesiącu, rejestracji dokonuje się na konkretny termin. Po zapisaniu się otrzymają Państwo maila potwierdzającego rejestrację wraz z danymi do dokonania płatności. Wpłata na konto stanowi rezerwację miejsca w treningu w konkretnym terminie.

Dodatkowo na kilka dni przed terminem spotkania otrzymają Państwo potwierdzenie treningu w wybranym terminie oraz szczegóły dotyczące  treningu (miejsce spotkania oraz niezbędne akcesoria).

Ilość miejsc jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zapisów, istnieje możliwość zapisu na listę rezerwową.

W przypadku braku miejsc proszę o kontakt mailowy  z trenerem magdalena.waligora@wesolalapka.pl - chętni znajdą się na liście rezerwowej i będą mieli pierwszeństwo, gdy ktoś z listy głównej zrezygnuje.

Rejestracja

Brak wolnych miejsc - zapraszamy do kontaktu z trenerem.