Trening dla absolwentów Warsztatów Naprawczych

Miasto:Poznań
Data rozpoczęcia: 2019-06-17
Godzina: 18:00:00
Adres:Racjonalizatorów 3, Poznań
Telefon: 608313872
Email: magdalena.waligora@wesolalapka.pl

Skocz do rejestracji

Opis kursu

Treningi opanowania emocji skierowane są do absolwentów Warsztatów Naprawczych, którzy w dalszym ciągu chcą ćwiczyć opanowanie emocji w różnych sytuacjach, pomagać psu radzić sobie z nowymi wyzwaniami i rozproszeniami, kontynuować budowanie właściwej relacji z czworonogiem oraz wzmacniać prawidłowe zachowania psa.

Spotykania odbywają się w różnych lokalizacjach: park/ miasto/ sala szkoleniowa. Na kilka dni przed terminem danego treningu otrzymają Państwo mailowo informację dotyczącą miejsca treningu oraz niezbędnych akcesoriów.

Cena treningu: 50 zł

Czas treningu: 1 godzina

Minimalna liczba uczestników: 3, maksymalna: 5.

Treningi odbywają się kilka razy w miesiącu. Rejestracji dokonuje się na konkretny termin. Po zapisaniu się otrzymają Państwo maila potwierdzającego rejestrację wraz z danymi do dokonania płatności. Wpłata na konto stanowi rezerwację miejsca w treningu w konkretnym terminie.

Dodatkowo na kilka dni przed terminem spotkania otrzymają Państwo potwierdzenie treningu w wybranym terminie oraz szczegóły dotyczące  treningu (miejsce spotkania oraz niezbędne akcesoria). Na treningach obowiązują takie same zasady jak na kursie Warsztaty Naprawcze

Ilość miejsc jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zapisów, istnieje możliwość zapisu na listę rezerwową.

W przypadku braku miejsc proszę o kontakt mailowy  z trenerem magdalena.waligora@wesolalapka.pl - chętni znajdą się na liście rezerwowej i będą mieli pierwszeństwo, gdy ktoś z listy głównej zrezygnuje.

Rejestracja

Wolne miejsca: 2

Wersja podstawowa 50 Wolnych miejsc: 2
Trening dla absolwentów Warsztatów Naprawczych

Dane uczestnika


Dane psa

Cena końcowa:

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez Wesoła Łapka moich danych osobowych w celach obsługi zgłoszenia (zgodnie z RODO z dnia 27 kwietnia 2016).    

Potwierdzam zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu i w pełni je akceptuję.