Socjalizacja - komunikacja (powyżej 15 kg)

Miasto:Gliwice/Zabrze
Data rozpoczęcia: 2019-05-26
Godzina: 11:00:00
Adres:Jaskółcza 40, Zabrze
Telefon: 793585553
Email: jacek.galuszka@wesolalapka.pl

Skocz do rejestracji

Opis kursu

Cena dla uczestnika z psem - 20 zł, płatne na miejscu. (ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń)

Uczestnicy warsztatów naprawczych - bezpłatnie.


Sesje socjalizacji to spotkania, w trakcie których wszystkie psy, niezależnie od charakteru i usposobienia, uczą się przebywać w grupie w spokojny i zrównoważony sposób. Właściciele mają przy okazji możliwość obserwowania zachowań swoich pupili i uczenia się psiego języka.

Sesja socjalizacji przeznaczona jest dla wszystkich chętnych!
Zapraszamy psy małe i duże, oazy spokoju i nerwusy – dla każdego znajdzie się miejsce. Jeśli Twój pies nie ma problemów przebywając z innymi psami – doskonale! – będzie mógł utrwalać te umiejętności i pomoże innym czworonożnym koleżankom i kolegom w pokonywaniu ich trudności. Jeśli natomiast spotkania z innymi psami stanowią problem - pies jest lękliwy lub nerwowy – tutaj nabierze nowych umiejętności społecznych i z czasem będzie czuł się zdecydowanie pewniej. Dzięki temu Wasze codzienne życie stanie się łatwiejsze! Na udziale w spotkaniach korzystają zarówno psy jak i ludzie. Właściciele uczą się psiego języka i obserwują poczynania swojego pupila w grupie, a psy poznają i utrwalają zasady przebywania z innymi psami i ludźmi w spokojny i zrównoważony sposób.
 

Czym spotkania socjalizacyjne różnią się od wizyty w psim parku czy na łące?


Sesje mają swój cel i określoną strukturę. Każdy w ich trakcie może czegoś się nauczyć. Głównymi aktorami i nauczycielami są psy, jednak instruktor pełni nadzór nad grupą i dba o to, by wszyscy czuli się w niej dobrze i bezpiecznie.
 

Podstawowe zasady sesji:

 

  1. 1. Pies wyposażony jest w zwykłą obrożę oraz standardową smycz - nie zabieramy kolczatek, ani smyczy automatycznych. Obroża powinna być dopasowana w taki sposób, by dało się pod nią wsunąć na płasko maksymalnie dwa palce. Psa na smyczy trzyma osoba dorosła, będąca w stanie nad nim zapanować.
  2. Na teren nie wnosimy zabawek, przysmaków, ani jedzenia.
  3. Właściciele psów, mających w historii bójkę lub ugryzienie, zabierają kaganiec. Stosujemy wyłącznie kagańce koszykowe lub fizjologiczne. Niedopuszczalne jest zakładanie tzw. kagańca weterynaryjnego. Kaganiec musi być dobrze dopasowany, zabezpieczony przed zsunięciem, a pies powinien być przyzwyczajony do jego noszenia.
  4. Psa przed spotkaniem wyprowadzamy by załatwił swe potrzeby, choć nie przejmujemy się gdy przydarzy się to na placu - pamiętajmy tylko o woreczkach.
  5. Obecność dzieci nie jest wskazana.

 (Proszę kliknąć tutaj, aby przeczytać więcej).

 

Rejestracja

Wolne miejsca: 7

Wersja podstawowa 20 Wolnych miejsc: 7
Socjalizacja - komunikacja (powyżej 15 kg)

Dane uczestnika


Dane psa

Cena końcowa:

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez Wesoła Łapka moich danych osobowych w celach obsługi zgłoszenia (zgodnie z RODO z dnia 27 kwietnia 2016).    

Potwierdzam zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu i w pełni je akceptuję.