Warsztaty z wykrywania zapachu z Martą Leśkiewicz

Miasto:Łódź
Data rozpoczęcia: 2019-09-06
Data zakończenia: 2019-09-07
Godzina: 18:30:00
Adres:Brukowa 8, Łódź
Telefon: 694329328
Email: anna.kusmierek@wesolalapka.pl

Skocz do rejestracji

Opis kursu

Serdecznie zapraszamy na 1,5-dniowe Warsztaty z wykrywania zapachu z Martą Leśkiewicz.

Praca węchowa to aktywność, w którą mogą się zaangażować wszystkie psy bez względu na wiek, rasę czy też możliwości fizyczne. Angażuje psi mózg, dając w ciągu 20 minut aktywnej pracy efekt zmęczenia podobny do około dwugodzinnego spaceru. Praca węchowa polega na analizie zapachu i wskazaniu jego źródła w czytelny dla przewodnika sposób. Dużym atutem detekcji zapachowej jest łatwość prowadzenia treningów domowych - nie potrzebujemy do tego żadnego specjalistycznego sprzętu - ograniczeniem jest jedynie nasza wyobraźnia i możliwości psa. Warsztat skierowany jest do osób, które już coś wiedzą o wykrywaniu zapachów oraz do tych, którzy dopiero chcą poznać temat, do opiekunów, którzy chcą nauczyć się, jak zagospodarować energię swojego czworonoga oraz do przewodników, co chcą wspomóc swojego psa w zyskaniu większej pewności siebie.

Zagadnienia, które będę poruszone podczas warsztatu

  • Motywacja psa do pracy
  • Proces wdrukowywania zapachu
  • Zaznaczanie poszukiwanego zapachu przez psa
  • „Czytanie” psa podczas pracy
  • Mowa ciała przewodnika

Miejsce

Wesoła Łapka w Łodzi - sala szkoleniowa przy ul. Brukowej 8 

Termin:

6-7 wrzesień 2019

Harmonogram

Piątek - teoria bez psów 18:30-20:30 

Sobota - zajęcia praktyczne z psami od 9:00

Cena:

Uczestnicy z psami - zespoł człowiek-pies (max. 10 zespołów):

160 zł - absolwenci i uczestnicy grupowych kursów oragnizowanych przez Wesołą Łapkę w Łodzi (Psie Przedszkole, Pies Twój Przyjaciel, Warsztaty Naprawcze)

200 zł - pozostałe osoby

Obserwatorzy (max. 10 osób):

80 zł - absolwenci i uczestnicy grupowych kursów oragnizowanych przez Wesołą Łapkę w Łodzi (Psie Przedszkole, Pies Twój Przyjaciel, Warsztaty Naprawcze)

100 zł - pozostałe osoby

Prowadząca

Marta Leśkiewicz – Trenerka i behawiorystka w Szkole Przyjaciół Psów – Wesoła Łapka (od 2011 r.). Założycielka domowego Hoteliku dla psów Psiesprawy.com (od 2013 r.). Absolwentka podyplomowych studiów z zakresu Psychologii Zwierząt (SWPS), Psychologii Psów (SGGW) oraz wielu szkoleń, warsztatów i kursów z zakresu szeroko pojętej pracy z psami. Pasjonatka pracy węchowej z psami (od 2013 r.) - w tym obszarze edukuje się od 5 lat u wielu specjalistów z tej dziedziny: Patricia Spee, Karina Kalks, Dominique Oalerts, Joanna Stefańska, Magdalena Szewczyk - Dzido, Roksana Moska, Małgorzata Woźniak, Magdalena Kierszniewska, Tomasz Jakubowski, Anna Gadomska, Katarzyna Patej. Wolontariuszka, Dom Tymczasowy i Dom Stały w Fundacji Pomocy Goldenom AUREA (od 2008 r.). Opiekunka 4 psów: Leona i Frania – 2 goldenów adoptowanych z Fundacji AUREA, Neli – borderko-łajki adoptowanej ze schroniska w Nowodworze, Zuzi – znalezionej pod lasem.

Szczegóły:

W sobotę każdy pies będzie miał 3 wejścia po ok. 10-15 min. W trakcie sesji danego czworonoga, pozostałe psy muszą przebywać poza salą - we własnej kennel klatce w korytarzu lub w samochodzie. Ze względu na komfort psów, w sobotę będziemy pracować w dwóch grupach - porannej i popołudniowej zgodnie z ustaloną kolejnością w piątek. Uczestnicy mogą być obecni i obserwować pracę psów w obu grupach.

Gwarancją uczestnictwa jest rejestracja oraz dokonanie przedpłaty całej kwoty w ciągu 7 dni od otrzymania maila z numerem konta do wpłaty. Mail zostanie przesłany po rejestracji na adres podany w zgłoszeniu.

Przedpłaty są bezzwrotne. W sytuacjach losowych istnieje możliwość znalezienia zastępstwa.

W przypadku wyczerpania miejsc, jest możliwość zapisu na listę rezerwową poprzez kontakt mailowy anna.kusmierek@wesolalapka.pl

Organizator zapewnia ciepłe i zimne napoje, drobny poczęstunek i dobry nastrój :)

Zapraszamy :)

Rejestracja

Wolne miejsca: 8

Wersja podstawowa 200 Wolnych miejsc: 0
Warsztaty z wykrywania zapachu z Martą Leśkiewicz
Obserwator bez psa   100 zł   Wolnych miejsc: 8    

Dane uczestnika


Dane psa

Cena końcowa:

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez Wesoła Łapka moich danych osobowych w celach obsługi zgłoszenia (zgodnie z RODO z dnia 27 kwietnia 2016).    

Potwierdzam zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu i w pełni je akceptuję.