Konsultacja indywidualna

Miasto:Poznań
Data rozpoczęcia: 2020-04-20
Godzina: 17:00:00
Adres:Racjonalizatorów 3, Poznań
Telefon: 608313872
Email: magdalena.waligora@wesolalapka.pl

Skocz do rejestracji

Opis kursu

Jeśli potrzebujesz pomocy z Twoim psem, a nie możesz brać udziału w szkoleniu grupowym lub problem jaki masz z psem uniemożliwia udział w takim szkoleniu - zapraszam na indywidualną konsultację.

Konsultacja indywidualna trwa ok. 1,5 - 2 godziny. Na spotkaniu diagnozujemy problem i planujmy przebieg treningu zmiany lub uzyskania zachowań. Otrzymasz wskazówki i zadania do wykonania, które są niezbędne, aby poradzić sobie z problemowym zachowaniem lub osiągnąć zamierzony cel. 

Po zapisaniu się na konsultację otrzymasz maila potwierdzającego zgłoszenie wraz z danymi do dokonania płatności za spotkanie.

Termin i miejsce spotkania ustalamy mailowo lub telefonicznie.​ Wpłata na konto stanowi rezerwację uzgodnionego terminu.

 

Cennik konsultacji:

Konsultacja w siedzibie szkoły - 200 zł

Konsultacja w domu psa na terenie Poznania oraz Luboń, Komorniki, Plewiska, Skórzewo, Wiry, Puszczykowo, Mosina, Kórnik, Zalasewo, Swarzędz, Wiórek, Czapury, Borówniec, Kamionki - 300 zł

Inne lokalizacje - cena ustalana indywidualnie.

Rejestracja

Wolne miejsca: 21

Wersja podstawowa 200 Wolnych miejsc: 17
Konsultacja indywidualna
Konsultacja w domu psa   300 zł   Wolnych miejsc: 4    
na terenie Poznania i bliskie okolice

Dane uczestnika


Dane psa

Cena końcowa:

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez Wesoła Łapka moich danych osobowych w celach obsługi zgłoszenia (zgodnie z RODO z dnia 27 kwietnia 2016).    

Potwierdzam zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu i w pełni je akceptuję.