Warsztaty teatralne dla właścicieli psów. (Z psem)

Miasto:Rudy Raciborskie
Data rozpoczęcia: 2018-09-15
Godzina: 10:00:00
Adres:Amfiteatr BUK ul. Brzozowa 37, Rudy
Telefon: 793585553
Email: jacek.galuszka@wesolalapka.pl

Skocz do rejestracji

Opis kursu

Wyjątkowe warsztaty teatralne dla właścicieli psów.

Masz psa. Wpatruje się w Ciebie uważnie. Śledzi wzrokiem Twoje ruchy, mimikę, analizuje Twoje gesty. Zdaje się rozumieć wszystko co czujesz. Szybciej niż ty wypowiesz to głosem. Uprzedza Twoją chęć do zabawy, jest nieszczęśliwy, gdy nie jesteś z niego zadowolony. Jak on to robi, pytasz często sam siebie. Przecież nawet nic nie mówiłeś! Nie czyta zatem z tonu Twego głosu... 

Nie dziw się. Twój pies to geniusz komunikacji pozawerbalnej. Perfekcyjnie operuje językiem natury. Ty też się nim posługujesz. 

Różni was jedna rzecz – TY NIE WIESZ ŻE „MÓWISZ”, A ON PRZENIKA CIĘ NA WSKROŚ. Wychodząc z tej konstatacji stawiamy przed uczestnikami warsztatów teatralnych dla właścicieli psów jedno oczywiste, ale bardzo trudne zadanie – JEŚLI CHCESZ ZROZUMIEĆ PSA, ZROZUM CZŁOWIEKA

Zajęcia prowadzone w dwóch etapach z Jackiem Gałuszką pozwolą wszystkim zrozumieć jak bardzo podobne są pewne zachowania i kody niewerbalne wśród zwierząt i ludzi. Wypracowaliśmy autorski, niepowtarzalny model warsztatów. 

15 września wypróbujemy go w praktyce.

Dariusz Jezierski - reżyser teatralny, współautor warsztatów.

Jak to się dzieje, że mówimy coś do psa, a on wie, czy naprawdę musi to zrobić, czy nie? Skąd pies wie, że jesteś wesoły, skory do zabawy, albo smutny i zły? W jaki sposób czytelnie komunikować psu nasze intencje, aby nie było dysonansu pomiędzy tym, co mówimy głosem, a co komunikuje nasze ciało. Gdy prze chwilę zastanowisz się, jak reagujesz, gdy widzisz idącego naprzeciw was innego psa, którego twój czworonóg nie cierpi, pewnie spinasz mięśnie, naciągasz smycz, usztywniasz krok, zmieniasz jego rytm, abo mówisz do psa zdenerwowanym tonem "spokój", "spokój". A tymczasem Twój pies rozumie, że zbliża się niebezpieczeństwo i musi zareagować, aby was obronić. Mając świadomość własnego ciała jesteś w stanie przekazać psu odwrotny komunikat: "nic się nie dzieje, jesteśmy bezpieczni, po prostu chodź ze mną". 

Jacek Gałuszka - trener i behawiorysta, współautor warsztatów

Warsztaty mają za zadanie nauczyć nas, ludzi świadomości tego, co mówi psu nasze ciało, timbre głosu, gesty... 

Podczas warsztatów nie tylko dowiesz się tego, jak "rozmawiać" z psem, ale przećwiczysz to osobiście. 

Zajęcia będą prowadzone w niesamowitym miejscu - w Amfiteatrze BUK w Rudach, przez reżysera teatralnego Dariusza Jezierskiego oraz aktorkę  - Annę Maksym

Drugą część - z psami  - poprowadzi Jacek Gałuszka.

Planowany przebieg warsztatów:

10:00 - 14:00 - Zrozum człowieka, by zrozumieć psa. Część bez psów prowadzona przez Dariusza Jezierskiego i Annę Maksym. 
14:00 - 15:15 - przerwa na posiłek. (poczęstunek jest wliczony w cenę szkolenia)
15:15 - 18:00 - warsztaty z psami "komunikacja poza słowami" prowadzone przez Jacka Gałuszkę. Pracujemy w dwóch wejściach po 2 psy. Każde wejście trwa 15 minut.
18:00 - zakończenie warsztatów. 
Osoby biorące udział bez psów mogą uczestniczyć zarówno w części pierwszej - jako aktywni uczestnicy, jak i w części drugiej (z psami) jako obserwatorzy i pomocnicy. 
 

Opłaty:

Cena dla osoby  z psem: 290 zł
Cena dla osoby bez psa: 170 zł
Prosimy o wpłatę na konto:
Wesoła Łapka M. Gałuszka mBank: 54 1140 2004 0000 3802 7584 9927
 

To pierwsze takie warsztaty w Polsce! Ilość miejsc jest ograniczona. Wpłata należności za warsztaty oznacza rezerwację miejsca. Miejsca nieopłacone do 10 września będą zwalniane. 

Serdecznie zapraszamy!

Rejestracja

Wolne miejsca: 4

Wersja podstawowa 290 Wolnych miejsc: 4
Warsztaty teatralne dla właścicieli psów. (Z psem)

Dane uczestnika


Dane psa

Cena końcowa:

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez Wesoła Łapka moich danych osobowych w celach obsługi zgłoszenia (zgodnie z RODO z dnia 27 kwietnia 2016).    

Potwierdzam zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu i w pełni je akceptuję.