Wakacyjne spotkania węchowe - czwartki z nosework'iem

Miasto:Warszawa - Ursynów, Wilanów
Data rozpoczęcia: 2018-07-12
Godzina: 19:30:00
Adres:Orszady 78, Warszawa - Wilanów
Telefon: 601317944
Email: marta.leskiewicz@wesolalapka.pl

Skocz do rejestracji

Opis kursu

CZWARTKOWE SPOTKANIA WĘCHOWE

Propozycja wakacyjna - zajęcia nosework dla psiaków początkujących. 

Spotkania będą odbywały się w lipcu i sierpniu w czwartki o godz. 19:30 - bez względu na pogodę - dysponujemy salą treningową. Podczas zajęć każdy z psów będzie pracował indywidualnie - poszczególne wejścia trwają najczęściej 5-8 min. Pozostali kursanci w tym czasie mają możliosć obserwacji pracy psów.

Praca węchowa to aktywność, w którą mogą się zaangażować wszystkie psy bez względu na wiek, rasę czy też możliwości fizyczne. Angażuje psi mózg dając w ciągu 20 minut aktywnej pracy efekt zmęczenia podobny do około 2 godzinnego spaceru. Praca węchowa polega na analizie zapachu i wskazaniu jego źródła.

Dużym atutem nosework'u jest łatwość prowadzenia treningów domowych - nie potrzebujemy do tego żadnego specjalistycznego sprzętu - ograniczeniem jest jedynie nasza wyobraźnia i mozliwości psa.

Zajęcia odbywają się w grupie maksymalnie 4 psów - trwają okolo 1,5 h.  Obowiązuje kolejność zapisów. W przypadku, gdy limit zapisów w danym terminie zostanie wyczerpany, można zapisać się na kolejne zajęcia - indywidualne podejście do każdego psa pozwala na dołączenie do zajęć w dowolnym momencie. 

Każdy termin stanowi oddzielne zajęcia (koszt 80 PLN) - spotkanie mozna potraktować jednostkowo lub też wybrać kilka odpowiadających terminów i kontynuować pracę z psem pod naszy okiem podczas całych wakacji.

Miejsce spotkania:

Warszawa, ul. Orszady 78 - Wilanowie.

Kolejne spotkania będą odbywały się w zależności od pogody i poziomu zaawansowania psów w sali lub na placu treningowym.

Możliwe formy płatności: gotówką lub kartą płatniczą podczas zajęć

Po zapisaniu się na kurs otrzymasz mail potwierdzający rejestrację.

Rejestracja

Wolne miejsca: 1

Wersja podstawowa 80 Wolnych miejsc: 1
Wakacyjne spotkania węchowe - czwartki z nosework'iem

Dane uczestnika


Dane psa

Cena końcowa:

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez Wesoła Łapka moich danych osobowych w celach obsługi zgłoszenia (zgodnie z RODO z dnia 27 kwietnia 2016).    

Potwierdzam zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu i w pełni je akceptuję.