Pies Twój Przyjaciel

Miasto:Kraków
Data rozpoczęcia: 2020-09-19
Godzina: 11:00:00
Adres:Błonia Krakowskie
Telefon: 577250054
Email: magdalena.laga@wesolalapka.pl

Skocz do rejestracji

Opis kursu

Kurs Pies Twój Przyjaciel przeznaczony jest dla młodych jak i dorosłych psów (ukończone min 4 miesiące). Podczas trwania kursu będziemy uczyli się takich umiejętności jak skupienie uwagi na przewodniku,chodzenie na lużnej smyczy,opanowanie emocji,pozostawanie w wyznaczonym miejscu czy respektowanie komend. Kurs składa się z 10 stpotkań ( w wersji podtawowej). Pierwsze spotkanie organizowane jest bez psów ,omawiamy na nim plan działania oraz zasady jakie będą obowiązywać w trakcie trwania zajęć. Kojelne 9 lekcji to oczywiście nasza praca z psami. Po każdym spotaniu uczestnicy kursu otrzymują skrypty z opisem ćwiczeń ,które wykonywaliśmy podczas zajęć.

Dostępne są dwie wersje kursu wersja M oraz L :

Wersja M - Składa się z 10 spotkań z czego pierwsze odbywa się bez psów ,omawiamy na nim sprawy organizacyjne.Następne 9 spotkań to nasza praca z psami.

Cena Kursu w wersji M to 600zł - możliwość płatności w dwóch ratach pierwszarata 300zł najpóżniej na pierwszych zajęciach ,druga rata 300zł najpóżniej na 5 zajęciach.

 

Wersja L - Składa się z 10 spotkań z czego pierwsze bez psów , dodatkowo 3 indywidualne spotkania z trenerem ( do 3 miesięcy po zakończeniu kursu)

Cena kursu L to 750zł - możliwość płatności w 2 ratach , pierwsza 400zł najpóźniej na pierwszych zajęciach ,druga 350zł najpóźniej na 5 zajęciach

 

UWAGA! jeśli Twój pies ma problemy z agresją zapraszamy na kurs wyjazdowy Super Pies lub na konsultacje indywidualne.


 

Rejestracja

Wolne miejsca: 5

Wersja podstawowa 600 Wolnych miejsc: 3
Pies Twój Przyjaciel
Kurs Pies Twój Przyjaciek wersja L   750 zł   Wolnych miejsc: 2    

Dane uczestnika


Dane psa

Cena końcowa:

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez Wesoła Łapka moich danych osobowych w celach obsługi zgłoszenia (zgodnie z RODO z dnia 27 kwietnia 2016).    

Potwierdzam zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu i w pełni je akceptuję.